З "русалок" перетворилися на сухопутних. Як українські плавчині тренуються вдома

З "русалок" перетворилися на сухопутних. Як українські плавчині тренуються вдома

Ексклюзивно
З "русалок" перетворилися на сухопутних. Як українські плавчині тренуються вдома Associated Press

Представниці артистичного плавання не мають змоги проводити повноцінну підготовку до змагань, оскільки басейни в Україні зачинені. Поки уряд обмірковує це питання, "русалоньки" намагаються тримати форму в домашніх умовах.

Як повідомляє спортивний квартирник Суспільного, представники водних видів спорту звернулися до президента з проханням відкрити басейни на рівні зі спортзалами, адже водні зали менш заповнені та безпечніші. Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт у коментарі Суспільному запевнив, що басейни запрацюють тоді, коли й спортивні зали.

Тим часом представниці артистичного плавання, 18-річні чемпіонки світу Владислава та Марина Алексіїви розповіли в ексклюзивному коментарі, що на карантині вже перетворилися з "русалоньок" на сухопутних. Про басейн сестри згадують лише з відео і чекають, що в серпні таки відбудеться чемпіонат Європи.

"Привіт глядачам Суспільного! Хочемо поділитися, як проводимо домашні тренування на карантині. У нас щодня проводяться онлайн-тренування з нашими тренерами, з усією командою. Тепер можна вставати трохи пізніше, не о 6-й ранку. Далі у нас різноманітні "підкачки", розтягування, танці. З огляду на те, що ми вже майже місяць не плавали у басейні, хочеться якнайшвидше застрибнути до нього, хоча іноді там буває прохолодна вода. Зараз ми можемо подовше полежати у ванні, щоб хоч трохи згадати те відчуття води. Але не допомагає. Утім, у нас тепер буде більше часу на підготовку. Бажаємо глядачам Суспільного міцного здоров'я та продуктивного карантину!" — сказали сестри.

Що відомо

  • У липні 2019 року Марина та Владислава Алексіїви у складі української збірної з артистичного плавання завоювали історичне "золото" чемпіонату світу в Кванджу в дебютній дисципліні — хайлайті.
  • Раніше шаблістка Ольга Харлан розповіла в інтерв'ю Суспільному, як тренується на карантині, та про стосунки на відстані з італійським фехтувальником Луїджі Самеле.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start