86% українців підтримують збройний опір Росії, 10% хочуть переговорів — опитування

86% українців підтримують збройний опір Росії, 10% хочуть переговорів — опитування

86% українців підтримують збройний опір Росії, 10% хочуть переговорів — опитування
Українські військові. Фото: Генштаб ЗСУ

Більшість українців проти переговорів з РФ і вважають за необхідне продовжувати збройну боротьбу попри російські обстріли міст і руйнування інфраструктури. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

За даними КМІС, 86% респондентів відповіли, що потрібно продовжувати збройну боротьбу проти Росії, навіть якщо обстріли продовжаться. Серед опитаних 71% повністю згодні з такою думкою, 16% — скоріше погоджуються.

Лише 10% респондентів відповіли, що потрібно перейти до переговорів для якнайшвидшого припинення обстрілів, навіть якщо доведеться піти на поступки Росії.

Результати опитування
Інфографіка КМІС

Як зазначили у КМІС, в регіональному вимірі, хоча із Заходу на Схід і зростає частка тих, хто готовий до поступок, однак у всіх регіонах більшість дотримуються думки, що треба продовжувати збройний опір.

"Навіть на Сході 69% дотримуються такої думки (це відповідають люди, які проживають у Харківській і Донецькій областях, які зазнають постійних ракетних та артилерійських обстрілів)", — йдеться у повідомленні.

86% українців підтримують збройний опір Росії, 10% хочуть переговорів
Інфографіка КМІС

Власне всеукраїнське опитування громадської думки "Омнібус" КМІС провів 21-23 жовтня 2022 року. За допомогою телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів було опитано 1000 респондентів у віці 18 років і старше, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року (АР Крим, м. Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей), а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.

Читайте також

57% українців перейшли, або стали частіше спілкуватись українською з 24 лютого — опитування Суспільного

Понад 80% українців додатково готуються або планують готуватися до зими — опитування Суспільного

64% українців переходять в безпечне місце під час повітряної тривоги — опитування Суспільного

Шевченко, Зеленський, Бандера. Кого суспільство вважає найвидатнішими українцями — соціологія

На початок