У Чернівцях призначили нового керівника парку імені Шевченка

У Чернівцях призначили нового керівника парку імені Шевченка

У Чернівцях призначили нового керівника парку імені Шевченка
На фото Марта Шумілова-Лисякова. Фото з її сторінки у Facebook

У Чернівцях обрали нового директора Центрального парку культури та дозвілля імені Тараса Шевченка. Ним стала режисерка та актриса театру "Темп" Марта Шумілова-Лисякова.

Цю інформацію Шумілова-Лисякова підтвердила у коментарі Суспільному.

Призначення відбулось за розпорядженням міського голови після співбесіди. Шумілова-Лисякова розпочала виконувати обов'язки 20 жовтня. Конкурс на посаду проведуть після завершення воєнного стану.

"Спочатку хочу вивчити все зсередини, що було заплановано, що невиконане. Потім втілювати вже свої плани, виходячи з побажань чернівчан", — говорить Лисякова.

Шумілова-Лисякова режисерка та актриса театру "Темп". Також викладачка акторських дисциплін.

Раніше парк імені Шевченка очолював Юрій Венгринюк. Суспільному він не прокоментував обставини зміни керівника парку.

Що відомо

  • У Чернівцях планують об’єднати два парки – "Жовтневий" та "Центр культури та дозвілля імені Тараса Шевченка". Таким чином юридичну особу парку "Жовтневий" ліквідують, також скоротять його адміністративний персонал з п'яти працівників. За це рішення проголосували 23 депутати на сесії міської ради.
  • На сайті міськради оприлюднили результати публічних консультацій щодо благоустрою парку імені Тараса Шевченка. Жителі надіслали 160 пропозицій, найбільше — про нові доріжки та сучасні дитячі майданчики.

Читайте також

У Чернівцях депутат пропонує об’єднати два парки – в одному з них його бізнес

Читайте Суспільне Чернівці в Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок