Український клуб позбавлено професійного статусу, а відомого тренера відсторонено на 5 років

Український клуб позбавлено професійного статусу, а відомого тренера відсторонено на 5 років

Український клуб позбавлено професійного статусу, а відомого тренера відсторонено на 5 років УНІАН

ПФК "Суми" офіційно зникне з футбольної мапи України через участь у договірних матчах. Колишній тренер "Маріуполя", "Карпат" і "Металіста" Олександр Севідов отримає дискваліфікацію на 5 років.

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу (УАФ) за результатами додаткового розгляду заяви Комітету з етики та чесної гри УАФ ухвалив рішення позбавити ПФК "Суми" статусу професійного клубу через участь у договірних матчах. Про це йдеться у заяві пресслужби УАФ.

На 5 років плюс 5 років умовно дискваліфікували відомого тренера Олександра Севідова, який працював у клубі консультантом, та тренера "Сум" Олександра Мартюка.

Довічний бан отримали експрезидент клубу Ростислав Козар, футболісти Єгор Луговий та Олег Давидов, яким заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом. Тренер Сергій Золотницький відсторонений від футбольної діяльності на 3 роки. Ще низка гравців отримала дискваліфікацію від 6 місяців до 3 років.

Клуб має право оскаржити рішення протягом 10 днів.

ПФК "Суми" вже був позбавлений професійного статусу в 2019 році. Тоді клуб оскаржив рішення.

Раніше Суспільне повідомляло, що Мін'юст США оприлюднив деталі розслідування щодо корупції у ФІФА.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start