У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

Суспільному стало відомо про загибель військових з двох громад Новоукраїнського району, двох громад Кропивницького району і по одній громаді з Олександрійського і Голованівського районів. З трьома з них попрощалися 21 жовтня.

21 жовтня у селі Гайове Новопразької громади Олександрійського району попрощались з Сергієм Трелісом, 1981 року народження. За інформацією голови громади Бодана Курупа, боєць служив у стрілецькій роті, загинув 13 жовтня під час виконання бойового завдання.

У Кропивницькому 21 жовтня попрощалися із з солдатами Олександром Кулаченковим та Олександром Кривоносом, написав керівник пресслужби міської ради Сергій Якунін.

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини
Олександр Кулаченков (ліворуч) та Олександр Кривонос (праворуч). Facebook Кропивницької міської ради

Голова Новоукраїнської громади Олександр Корінний написав про загибель чотирьох військових-земляків.

13 жовтня загинув 28-річний Сергій Суєтін із села Захарівка Новоукраїнської громади, який з липня служив у 57-ій бригаді Збройних сил України. За інформацією голови громади військовий закінчив Захарівську школу, служив в армії, працював у Кропивницькому на станції технічного обслуговування. У загиблого залишились дружина, донька й син, батьки й молодший брат-військовий. Прощатимуться з бійцем 22 жовтня у Кропивницькому.

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини
Сергій Суєтін. Facebook Олександра Корінного

Про дату час та місце прощання із загиблими у війні Станіславом Гапоненком і Ярославом Мікрутом з Новоукраїнки та Олександром Картушаном із села Улянівка Воронівського старостату повідомлять додатково. День проведення церемонії прощання з бійцями Олександр Корінний оголосив Днем жалоби на території громади.

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини
Зліва направо: Станіслав Гапоненко, Ярослав Мікрут та Олександр Картушан. Facebook Олександра Корінного

14 жовтня на Донеччині, внаслідок мінно-вибухової травми, загинув 44-річний стрілець-помічник гранатометника з села Живанівка Компаніївської громади Кропивницького району Олег Гура. За інформацією голови громади Олександра Маслюкова, у загиблого залишились дружина і двоє дітей. Про дату та час поховання оголосять додатково.

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини
Олег Гура. Facebook Компаніївської громади

17 жовтня на Донеччині загинув олександрієць Олексій Петрачков, 1987 року народження, написав міський голова Олександрії Сергій Кузьменко. Про дату, час і місце поховання повідомлять додатково.

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини
Олексій Петрачков. Телеграм Сергія Кузьменка

У війні з РФ загинули двоє військових зі Смолінської громади Новоукраїнського району – Олександр Григоренко, 1987 року народження, із селища Смоліне та Андрій Грядюшко, 2000 року народження, із села Хмельове. За інформацією голови громади Миколи Мазури, про дату час та місце прощання із загиблими повідомлять додатково.

На сторінці кропивницької льотної академії, де навчався 22-річний Андрій Грядюшко написали, що він загинув 18 жовтня під Бахмутом Донецької області. На фронт пішов добровольцем після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

На сторінці "Східного гірничо-збагачувального комбінату", де працював Олександр Григоренко, написали, що 35-річний боєць до мобілізації працював гірником очисного забою підземної дільниці на Новокостянтинівській шахті в Новоукраїнському районі.

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини
Андрій Грядюшко (ліворуч) та Олександр Григоренко (праворуч). Facebook льотної академії та СхідГЗК

18 жовтня біля Бахмута на Донеччині загинув 43-річний військовий із селища Побузьке Голованівського району Костянтин Соколов. Це інформація від селищного голови В'ячеслава Купренюка. Після закінчення школи в Побузькому боєць навчався Національній металургійній академії України в місті Дніпро. Пройшовши там військову підготовку, отримав звання лейтенанта. Працював на Побузькому феронікелевому комбінаті. Закінчивши аспірантуру металургійної академії, отримав ступінь кандидата технічних наук. Мобілізували Костянтина Соколова 25 лютого, він служив командиром взводу роти охорони, у званні старшого лейтенанта його перевели на посаду командира стрілецької роти 69-го стрілецького батальйону.

У війні з РФ загинули бійці з громад Кіровоградщини
Костянтин Соколов. Facebook Побузької селищної ради

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок