У Києві проведуть черговий благодійний турнір із шашок на підтримку ЗСУ

У Києві проведуть черговий благодійний турнір із шашок на підтримку ЗСУ

У Києві проведуть черговий благодійний турнір із шашок на підтримку ЗСУ
Фото: Департамент суспільних комунікацій КМДА/Facebook

У Києві у п’ятницю, 21 жовтня, відбудеться благодійний турнір із шашок на підтримку ЗСУ. Кожен охочий зможе зіграти партію з 11-річною чемпіонкою світу Валерією Єжовою. Хто програє допомагатиме коштами ЗСУ.

Як повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА, захід організовують у Vcentri HUB Шевченківського району. Кияни зможуть позмагатися у настільній грі й одночасно допомогти українським військовим. Суперником буде волонтерка, багаторазова чемпіонка Європи і світу з шашок 11-річна Валерія Єжова. Кожен, хто програє, сплачує благодійний внесок, який спрямують на потреби ЗСУ.

Волонтерка гратиме із сімома опонентами одночасно. На сеансі також буде присутній аналітик і консультант, гросмейстер міжнародного класу, чемпіон світу, Європи та України Фелікс Шепель. Від нього всі охочі зможуть отримати майстер-класи після своєї гри з Валерією та проаналізувати зроблені помилки.

Подібний благодійний турнір у Києві організовують уже втретє. Як повідомили в КМДА, під час попереднього змагання в Оболонському районі завдяки перемогам Валерії вдалося зібрати 7 тисяч гривень. Кошти перейшли на рахунок благодійного фонду для підтримки українських захисників. А на 8 тисяч гривень, зібраних у Vcentri HUB: Голосіїв, було закуплено металеві каністри для легкої тактичної техніки військових.

Що відомо

  • У липні киянка Валерія Єжова зібрала 21 тисячу гривень для допомоги Збройним силам України, граючи з перехожими в шашки на вулиці. Усі виграні кошти Валерія передала до Благодійного фонду Сергія Притули.
  • На кінець серпня 11-річна чемпіонка світу з шашок Валерія Єжова зібрала вже 84 тисячі гривень, граючи з усіма охочими в шашки.

Читайте також

"Сяйвомобіль": на кошти від зібраних російських книг у Києві придбали авто для ЗСУ

На початок