"Олександрія" перемогла "Кривбас" у грі з автоголом і двома вилученнями

upl.ua

У восьмому турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2022-23 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області виграв у криворізької команди "Кривбас" з Дніпропетровської області з рахунком 2:0. Гра відбулася на стадіоні "Ніка" в Олександрії. Команди догравали матч у неповних складах.

Вже на третій хвилині матчу рахунок у грі міг відкривати півзахисник гостей Микита Татарков, та влучив у голкіпера олександрійців Олега Білика.

Вже на сьомій хвилині гості забили, але у власні ворота: автогол на рахунку Дмитра Хомченовського, який грудьми у власні ворота скинув фланговий простріл олександрійця Владислава Калітвінцева – 1:0.

На 13-ій хвилині момент мав нападник гостей Олексій Хобленко. Його удар головою від поперечину після подачі з кутового забрав Білик.

На 28-ій і 30-ій хвилинах команди обмінялись моментами. Спочатку повз ворота головою пробив Євген Опанасенко з "Кривбасу", "Олександрія" відповіла ударом Кирила Дришлюка.

На 40-ій хвилині поле через травму залишив Олексій Хобленко, його замінив ексгравець "Олександрії" Денис Устименко.

До кінця першого тайму рахунок не змінився, арбітр Володимир Новохатній показав жовті картки олександрійцю Владиславу Бабоглу і кривбасівцю Максиму Задераці.

Після перерви, на 60-ій хвилині матчу, господарі подвоїли перевагу в рахунку: після флангової подачі Владислава Калітвінцева в центр штрафного майданчика суперників м’яч у сітку воріт, які захищав Богдан Сарнавський, переправив Максим Третьяков – 2:0.

На 64-ій хвилині Владислав Калітвінцев міг забивати й сам, але м’яч після його удару зі штрафного влучив у штангу, відскочив у спину голкіпера, та лінію воріт не пересік.

На 74-ій хвилині, отримавши другу жовту картку за відмашку, свою команду в меншості залишив захисник "Олександрії" Максим Дячук. Та на 81-ій хвилині "Кривбас" також лишився вдесятьох – Назар Волошин отримав два поспіль попередження і, як наслідок, червону картку за розмови з арбітром.

Арбітр до основного часу гри компенсував п’ять хвилин, та матч так і закінчився перемогою господарів з рахунком 2:0. Попередження у другому таймі також отримали олександрійці Сергій Рибалка, Кирило Ковалець і Олександр Мельник та гравець команди з Кривого Рогу Денис Устименко.

"Олександрія" – "Кривбас" 2:0

Голи: Хомченовський, 7 (авт.), Третьяков, 60

"Олександрія": Білик — Мірошніченко, Дячук, Бабогло, Цуріков — Демченко (Ковалець, 46), Дришлюк, Рибалка (Мельник, 78) — Калітвінцев (Шулянський, 88), Кожушко (В. Волошин, 46), Третьяков.

"Кривбас": Сарнавський — Опанасенко, Ловрич, Стецьков, Якімець — Хомченовський, Капіч — Задерака, Татарков, Н. Волошин — Хобленко (Устименко, 40).

"Олександрія" має в запасі виїзну гру першого туру з "Дніпром-1", яка запланована на 16 листопада, і домашню – з харківським "Металістом 1925", яку перенесли через російські обстріли. В активі олександрійців 13 очок, що дозволяє команді йти п’ятою в чемпіонаті. "Кривбас", з трьома очами і без жодної перемоги з початку чемпіонату – на передостанньому, 15-му, місці.

Олександрійці в наступному турі прийматимуть футбольний клуб "Львів", підопічні Юрія Вернидуба прийматимуть іншу команду з Кіровоградщини – "Інгулець".

• Під час благодійних матчів у Нью-Йорку бейсболісти з Кіровоградщини зібрали понад 20 тисяч доларів.
  • Веслувальники з Кіровоградщини отримали шість медалей на Чемпіонаті України.
  • Кропивницький таеквондист Андрій Крічфалуші посів перше місце на Кубку світу.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб