ФІФА планує тимчасово ввести нове правило у футболі

ФІФА планує тимчасово ввести нове правило у футболі

ФІФА планує тимчасово ввести нове правило у футболі Associated Press

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) планує дозволити проводити замість трьох по п'ять замін у матчі. Така зміна, у разі ухвалення, діятиме до 2021 року.

Подібне рішення дозволить уникнути перевантаження й травм футболістів після тривалої перерви та в умовах напруженого календаря після відновлення чемпіонатів, пише The Guardian.

Максимум три заміни будуть дозволені протягом ігрового часу, а ще дві команда може використати під час перерви, аби не створювати додаткових затримок матчу.

"Коли змагання поновляться, чемпіонати, ймовірно, зіткнуться з напруженим календарем із більшою, ніж зазвичай, частотою матчів. Щільність розкладу матчів може збільшити ризик можливих травм через перевантаження гравця. Тому Міжнародна федерація футболу пропонує тимчасово дозволити більшу кількість замін", — цитує представника ФІФА джерело.

Для введення в дію правило має затвердити Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB). У разі ухвалення воно діятиме в поточному сезоні та в змаганнях, які почалися у 2020 та завершаться в 2021 році, а також на матчах збірних до 31 грудня 2021 року.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start