Гран-Прі Франції скасовано. Коли та де може розпочатися сезон "Формули-1"

Гран-Прі Франції скасовано. Коли та де може розпочатися сезон "Формули-1"

Гран-Прі Франції скасовано. Коли та де може розпочатися сезон "Формули-1" Associated Press

Організатори Гран-Прі Франції, яке наприкінці червня мало відкрити сезон, підтвердили, що гонка не відбудеться. У "Формулі-1" визначили нову ймовірну дату старту чемпіонату.

Через подовження урядом Франції заборони на проведення масових заходів у країні до липня Гран-Прі Франції було вирішено скасувати. Про це йдеться у заяві пресслужби "Формули-1". Тож старт сезону знову буде відкладено.

Виконавчий директор "Формули-1" Чейз Кері висловив сподівання, що гонки таки стартують улітку, й назвав імовірну дату, коли розпочнеться сезон.

"Ми плануємо почати проведення гонок у Європі в липні, серпні та на початку вересня, а перша гонка відбудеться в Австрії 3-5 липня, у вихідні. У вересні, жовтні та листопаді ми побачимо гонки в Євразії, Азії та Америці, а закінчиться сезон у Бахрейні й Абу-Дабі, це 15-18 гонок.

Плануємо проведення перших гонок без глядачів. Здоров'я та безпека всіх учасників є пріоритетом, і ми продовжуватимемо лише тоді, коли будемо впевнені, що вжито всіх заходів для вирішення ризиків та можливих проблем", — сказав Кері.

Через коронавірус було скасовано перші 10 етапів "Формули-1".

Раніше Суспільне повідомляло, що керівник Ferrari висловив невдоволення скороченням бюджету гонок через коронавірусну кризу й припустив, що команда може розглянути "інші варіанти" реалізації свого гоночного потенціалу.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол