У Ferrari погрожують вийти з "Формули-1" у разі скорочення бюджету

У Ferrari погрожують вийти з "Формули-1" у разі скорочення бюджету

У Ferrari погрожують вийти з "Формули-1" у разі скорочення бюджету Associated Press

Керівник Ferrari Маттіа Бінотто заявив, що команда розгляне своє майбутнє поза межами "Формули-1", якщо бюджет змагань знову скоротять.

Очільник Ferrari вважає, що ухвалення нових фінансових обмежень знецінить "Формулу-1" як вершину автоспорту, передає The Guardian.

У 2019 році команди домовилися про обмеження бюджету на 2021 рік до 175 мільйонів доларів. Але через пандемію фінансове питання ще більше загострилось, і команди зустрілися з керівництвом Міжнародної федерації автоспорту та "Формули-1", щоб обговорити нові обмеження. Було запропоновано встановити максимальну межу витрат в 145 мільйонів доларів на 2021 рік, і 130 мільйонів доларів на 2022-й, але домовленості не досягли.

Маттіа Бінотто наголосив, що Ferrari буде готовий піти з "Формули-1", якщо такий ліміт буде застосований.

"Обмеження до 145 млн доларів — це вже значно серйозніше, ніж те, яке встановили минулого червня. Цього не можна досягти без суттєвих втрат, особливо з точки зору наших людських ресурсів. Якщо сума стане ще меншою, ми розглянемо інші варіанти реалізації нашого гоночного ДНК.

Ми добре знаємо, що "Формула-1" і весь світ зараз переживають особливо важкий період через пандемію коронавірусу. Однак зараз не час для бездумних рішень.

"Формула-1" має бути технічною та технологічною вершиною автоспорту. Вона має приваблювати виробників автомобілів та спонсорів. Якщо надмірно обмежувати витрати, ми ризикуємо значно знизити наш рівень, наблизивши його до нижчих ліг", — наголосив керманич Скудерії.

Італійська Ferrari є єдиною командою, яка змагалась у "Формулі-1" з першого проведеного чемпіонату в 1950 році. Вона є найстарішою (заснована в 1929 році) і найуспішнішою (15-разовий чемпіон світу) командою змагань.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start