У Львові лікують 14-річного хлопця з Лиману, у дім якого влучила ракета

У Львові лікують 14-річного хлопця з Лиману, у дім якого влучила ракета

У Львові лікують 14-річного хлопця з Лиману, у дім якого влучила ракета
Фото: Львівської міської ради

У Львові лікують 14-річного Влада, у дім якого влучила ракета. У той час хлопець малював у кімнаті. Зараз хлопець не може самостійно ходити та їсти, адже його живіт та хребет пошкоджені уламками. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Ракета влучила у дім хлопця у селищі Зарічне, що на Донеччині, 8 жовтня. На момент вибуху в кімнаті був тільки хлопець — його мама Юлія поралась на городі та не постраждала.

Дитину врятували з-під завалів українські військові та одразу доправили у лікарню міста Озерного. Далі – у Краматорськ та Дніпро. Хлопець отримав осколкові поранення тонкого та товстого кишківника, ускладнені кровотечею, а також хребта. Метал проник аж до крижової кістки, пошкодивши нервові корінці. Саме через це дитина поки не може поворухнути ногами.

"У Дніпрі Владу видалили частину ураженого кишківника. Невелику ділянку, яка вціліла, вивели назовні, бо тільки так вдалося уникнути ускладнення перитонітом – гнійного запалення черевної порожнини. Також хлопчику провели хірургічні обробки ран в ділянці хребта – у ньому ще залишились уламки", — повідомили в ЛМР.

Зараз хлопець лікується у Львові, невдовзі його транспортують до Норвегії. Там Владу проведуть операції, аби відновити прохідність кишківника. Також хлопцю витягнуть уламки. Далі на нього очікує реабілітація, що триватиме щонайменше пів року.

Читайте також: У Національному реабілітаційному центрі "Незламні" встановили протез 52-річному захиснику

Вибір редакції

На початок