У Хмельницькому попрощались з воїнами Олександром Прохніцьким та Олексієм Демчуком

У Хмельницькому попрощались з воїнами Олександром Прохніцьким та Олексієм Демчуком

У Хмельницькому попрощались з воїнами Олександром Прохніцьким та Олексієм Демчуком
Фото: Суспільне Хмельницький

З двома героями-захисниками України в суботу, 15 жовтня, прощалися рідні, друзі, однокласники. В останню земну дорогу провели Олександра Прохніцького, вчителя історії, бійця добробату, а потім - Збройних Сил України та Олексія Демчука, добровольця територіальної оборони. Обидвом було 35 років, обоє загинули на південному фронті.

Рідні, колеги й однокласники прощаються з 35-річним хмельничанином, вчителем історії Малиницької школи Олександром Прохніцьким, який загинув на південному фронті.Його колега Оксана Гуцал говорить: “Він завжди був активним, життєрадісним, сповнений енергії, усміхнений, завжди підтримував. Він був справжнім другом, мені дуже важко говорити, тому що це біль на все життя. Це дуже велика втрата для нас всіх. Він спочатку займався активно волонтерством, а потім він був призваний до війська. Він сам цього бажав, він був дійсно справжнім патріотом”.

Сусідка Галина Замрій розповіла: “Він був в той час в Чехії на роботі. Коли я його запитала: для чого ти приїхав? Він сказав: “А що я скажу синові, коли він мене запитає: тату, де ти був, коли розпочалась війна? Переховувався в Чехії?” Він приїхав свідомо, він пішов на війну свідомо. В нього залишився син, першокласник Назарчик. Заради нього він приїхав, заради нього він загинув, заради усіх нас”.

Однокласник Денис Піменов пригадує про Олександра Прохніцького так: “В нього був просто крутецький гумор, якийсь такий специфічний, він прямо перлив жартами, тому ми з ним дуже тісно спілкувалися. Він казав, що планує туди, побажав удачі, миру і все”

Добровольця тероборонівця, 35-річного Олексія Демчука в останню дорогу проводжають близькі. Його братова Валентина говорить: “П’ятого числа ми отримали фотографію - вони звільнили Шевченкове, є фотографія, де вони всі стоять, молоді, красиві, а шостого ввечері нам вже подзвонили, сказали, що їх троє загиблих, і серед тих трьох є наш Олексій. Лишилася в Олексія дружина вагітна, на сьомому місяці, дівчинка восьмирічна, мама, брат, сестра. Він працював - вкладав плитку. Оці красиві тротуари в Хмельницькому - це робота його з бригадою. Разом з ним загинув з Чорного Острова, який теж вкладав плитку, в одній бригаді, вони разом, в один день, в одному місці загинули. Їх закинуло в підвал”.

Командир роти охорони Хмельницького райцентру комплектування Юрій Кисіль каже: “Олексій з перших днів прийшов добровольцем до нас в Хмельницький РТЦК і виявив бажання нести службу і захищати нашу державу. Під час виконання бойових обов’язків потратив під обстріл, де отримав поранення”.

Читайте також

  • Хмельниччина втратила захисника Артема Кожана
  • На війні загинув Олег Єфімчик з Хмельниччини
  • На війні за Україну загинув Олексій Цісельський з Хмельниччини
  • На війні загинув Павло Оропай з Хмельниччини
  • Виконуючи бойове завдання загинув Сергій Рудь з Хмельниччини
  • Хмельниччина втратила захисника України Олександра Гармазія
  • Визволяючи Україну загинув Олег Горний з Хмельниччини

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок