На Київщині знов відлуння вибухів: названо райони, де працюють сапери

На Київщині знов відлуння вибухів: названо райони, де працюють сапери

На Київщині знов відлуння вибухів: названо райони, де працюють сапери
Фото: Суспільне

Мешканців Київщини вкотре попереджають про можливі звуки вибухів у деяких громадах. Причина планові роботи зі знешкодження вибухонебезпечних предметів і тренування саперів.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Як зазначається у повідомленні, навчання для саперів відбуваються сьогодні, 14 жовтня, у Вишгородському районі. У межах запланованих заходів — відпрацювання навичок вилучення та ліквідації вибухонебезпечних предметів.

Також в області тривають планові роботи з розмінування територій. Знищення вибухонебезпечних предметів сьогодні відбуватиметься:

  • у Бучанському районі з 10:00 до 12:00;
  • у Вишгородському районі з 14:00 до 17:00.

У КОВА закликають громадян зберігати спокій і дотримуватись правил безпеки.

Що відомо

  • На Київщині регулярно проводять роботи з вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів, а також навчання для саперів. 13 жовтня знешкодження вибухівки відбувалося поблизу кількох населених пунктів Іванківської громади у Вишгородському районі.
  • У вересні у Вишгородському районі Київської області провели кілька тренувань для піротехніків.
  • Також у вересні на території Макарівської, Бородянської громад Бучанського району та Димерської громади Вишгородського району знищували вибухонебезпечні предмети.
  • 9 вересня на території Димерської громади Вишгородського району проводилися роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

Дрони-камікадзе армії РФ три рази атакували Бучанський район

Рятувальники на Миколаївщині знищили 40 боєприпасів часів минулих війн

Вибір редакції

На початок