На Київщині чутно звуки вибухів. Які причини

На Київщині чутно звуки вибухів. Які причини

На Київщині чутно звуки вибухів. Які причини
Фото: Суспільне

У Бучанському районі на Київщині працюють сапери, повідомили в ОВА. Звуки вибухів, які можуть чути мешканці громад району — планова ліквідація вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації. Також в ОВА попередили, що з 12:00 до 14:00 ліквідацію проведуть і в Білоцерківському районі поблизу одного з населених пунктів Фурсівської громади.

У відомстві закликали громадян зберігати спокій і довіряти лише офіційним джерелам інформації. У разі оголошення сигналу повітряної тривоги мешканців закликають негайно перейти до укриття.

Що відомо

  • На Київщині регулярно проводять навчання для саперів з метою відпрацьовування навичок вилучення і ліквідації вибухонебезпечних предметів. У вересні кілька таких тренувань для піротехніків провели у Вишгородському районі Київської області.
  • Також у вересні на території Макарівської, Бородянської громад Бучанського району та Димерської громади Вишгородського району знищували вибухонебезпечні предмети.
  • 9 вересня на території Димерської громади Вишгородського району проводилися роботи з утилізації ворожих мін та боєприпасів.
  • Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

На Київщині заборонили полювання на тварин

На початок