У Чернівцях куплять ще п'ять вживаних автобусів

У Чернівцях куплять ще п'ять вживаних автобусів

У Чернівцях куплять ще п'ять вживаних автобусів
Автобус Mercedes-Benz Citaro на одному з маршрутів Чернівців. Фото ілюстративне. Джерело: Суспільне Чернівці

У Чернівцях тролейбусне управління уклало договір на закупівлю п'яти вживаних автобусів Mercedes-Benz Citaro за 6,4 мільйона гривень. Це вже третя закупівля від початку 2022 року. Вартість одного автобуса – майже 1,3 мільйона гривень, такою була ціна й у попередніх тендерах.

Про це йдеться у договорі, оприлюдненому на сайті Prozorro.

Закуплені автобуси є низькопідлоговими, виготовлені у 2008 і 2010 роках та можуть перевозити одночасно 85 пасажирів. Машини мають доставити до Чернівців окремими партіями до кінця жовтня, відповідно до умов договору.

У загальну вартість автобусів включена доставка до Чернівців. Переможцем тендеру стало ТОВ "Алеанда і К", яке займається продажем будівельної спецтехніки, привезеної з Європи. Ця компанія виграла попередній тендер на постачання п'яти автобусів.

Що відомо

  • У вересні Чернівецьке тролейбусне управління уклало договір на закупівлю п'яти вживаних автобусів Mercedes-Benz Citaro за 6,4 мільйона гривень. З них три доставили до Чернівців, їх планують запустити на маршруті №9.
  • У жовтні ЧТУ уклало договір на постачання трьох автобусів Mercedes-Benz серії Citaro за майже 4 мільйони (1,3 мільйона за одну машину). Також Чернівці отримали два автобуси цієї ж моделі від німецького міста-побратима Мангайма.
  • Тролейбусне управління обслуговує чотири автобусні маршрути в Чернівцях – №8, 9, 15 та 29.
  • З 15 серпня вартість проїзду у маршрутках Чернівців зросла до 14 гривень. Тариф підвищили через здорожчання вартості палива та запчастин, а також збільшення витрат на зарплати працівникам.
  • Також ЧТУ уклало договір на закупівлю п'яти нових тролейбусів за понад 50 мільйонів гривень. Вартість однією машини – 10,4 мільйона гривень.

Читайте також

У Чернівцях за безквитковий проїзд в тролейбусах оштрафували понад 200 людей: скільки грошей сплатили

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок