У Києві оновили графік можливих відключень електроенергії

У Києві оновили графік можливих відключень електроенергії

У Києві оновили графік можливих відключень електроенергії
pexels.com

У разі дефіциту потужності, електроенергію у Києві відключатимуть у три черги. Графік публікуватиметься заздалегідь. Про це повідомляє ДТЕК Київські електромережі.

  • 1 черга – з 8:00 до 12:00 та з 20:00 до 24:00
  • 2 черга – з 12:00 до 16:00
  • 3 черга - з 16:00 до 20:00

"Графік буде застосований тільки у разі, якщо у державної енергокомпанії НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему. Інформацію за списками ми будемо поступово оновлювати та додавати номери будинків. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями", — йдеться у повідомленні ДТЕК

У компанії додають, що є технічні збої в роботі сайту ДТЕК Київські електромережі і тривають роботи над їх усуненням. Найближчим часом графіки також будуть доступні на головній сторінці сайту і оновлюватимуться щоденно.

Ознайомитися з оновленим графіком відключень можна за посиланням.

Що відомо

  • Через пошкодження енергетичної інфраструктури у Києві та Київській області внаслідок ракетних обстрілів з боку РФ сформувався дефіцит енергопотужності. Тому у столиці та області запроваджуються графіки погодинних відключень електроенергії. Тривалість відключень не перевищуватиме чотирьох годин.
  • У Києві зранку починаючи з 8.15, під час повітряної тривоги у різних районах міста було чути вибухи. Зафіксовано 7 ударів по Києву. Унаслідок сьогоднішніх обстрілів у столиці 6 людей загинули, 50 постраждали.
  • В ОПУ повідомили, що російські ракети влучили в об’єкти критичної інфраструктури (переважно об’єкти енергопостачання) у 12 областях та м. Києві. Станом на 20:30 10 жовтня частково порушено електропостачання у 15 областях та у місті Київ.
  • Мер столиці Віталій Кличко повідомив, що у Києві та області внаслідок ракетних обстрілів з боку Росії об‘єктів критичної інфраструктури, проводитиметься аварійне відключення електропостачання.
  • Увечері 10 жовтня частині жителів Києва відключили світло.
  • У вечірні години 10 жовтня мешканці Києва та Київської області зменшили споживання електроенергії на 26,5%, ніж у звичайний осінній день.

Читайте також

Україна призупиняє експорт електроенергії задля стабілізації енергосистеми

На початок