Після масованого ракетного обстрілу ще близько п'яти тисяч родин Дніпропетровщини лишаються без світла

Після масованого ракетного обстрілу ще близько п'яти тисяч родин Дніпропетровщини лишаються без світла

Після масованого ракетного обстрілу 10 жовтня енергетики відновили електропостачання у домівки понад 29 тисяч родин Дніпропетровщини. Без електрики лишається ще близько 5 тисяч споживачів. Про це йдеться у пресрелізі компанії ДТЕК, який отримало Суспільне.

Найбільше пошкоджень було у Криворізькому районі. 18 тисяч домівок вдалося підключити до мережі до 17:00 години 10 жовтня. Ще майже 7 тисяч – до ранку 11 жовтня. Знову зі світлом понад 29 тисяч родин у 37 населених пунктах.

Без електропостачання наразі залишається ще понад 4600 домогосподарств у 2 населених пунктах області.

Що відомо

  • Уранці 10 жовтня російські війська, застосовуючи заборонені міжнародним правом засоби ведення війни, здійснили масований ракетний обстріл житлових районів та інфраструктури Дніпропетровщини. Били по Дніпровському, Кам’янському, Нікопольському та Криворізькому районах.
  • У Кривому Розі 10 жовтня внаслідок ракетного удару по об'єкту енергетичної інфраструктури було порушено електро- та водопостачання Тернівського та частково Покровського районів. Усього по Кривому Розі армія РФ випустила три ракети. Одну збило ППО, дві влучили.
  • Одразу після ракетного удару спрацювала резервна система електроживлення лікарень. Було включено резервні генератори.

Читайте також

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок