Втрати Волині: загинули ще п'ятеро захисників

Втрати Волині: загинули ще п'ятеро захисників

11 жовтня в громадах області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще п'ятеро волинян: Євген Головчак, Сергій Ярмольський, Юрій Махнюк, Володимир Власенко та Сергій Пенкаль.

Інформацію про бійців підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Євген Головчак

Під час виконання бойового завдання загинув 36-річний житель села Криничне Євген Головчак, – інформують на сторінці Колківської громади, де оголосили триденну жалобу.

Волинь загиблі
Євген Головчак.

Загиблий волинянин був батьком шістьох дітей, у військо потрапив по мобілізації. Прощатимуться з Євгеном Головчаком у рідному селі завтра, 12 жовтня.

Юрій Махнюк

10 жовтня молодший лейтенант Юрій Махнюк помер у військовому шпиталі від поранень, отриманих в бою, – повідомив Ковельський міський голова. Бійцю було 23 роки.

Волинь загиблі
Юрій Махнюк.

Смертельні травми воїн отримав 1 вересня під час артилерійського ворожого обстрілу поблизу міста Соледар Донецької області. Ховатимуть захисника завтра, 12 жовтня.

Володимир Власенко

В Горохівській міській раді повідомили, що 9 жовтня загинув житель села Журавники Володимира Власенка. Військовому був 21 рік.

Волинь загиблі
Володимир Власенко.

Відомо, що боєць загинув, виконуючи бойове завдання, поблизу населеного пункту Бахмут на Донеччині. Коли та де жителі громади зможуть попрощатися із захисником поки невідомо.

Сергій Пенкаль

Лучанину Сергію Пенкалю було 47 років. У війську служив з березня. Молодший сержант був на посаді стрільця патрульного батальйону, – повідомив Луцький міський голова.

Відомо, що військовий загинув 6 жовтня в результаті мінометного обстрілу з боку противника біля населеного пункту Терни Донецької області. Дату прощання із захисником в міській раді озвучать пізніше.

Сергій Ярмольський

Ще один лучанин, Сергій Ярмольський, загинув 8 жовтня в районі населеного пункту Першотравневе Дворічанської територіальної громади Куп’янського району Харківської області, – повідомили в міській раді.

Сергію Ярмольському було 43 роки. У військо потрапив в липні, був на посаді стрільця-помічника гранатометника. Коли тіло доставлять додому поки невідомо.

На початок