Найбільші аеропорти США зазнали кібератак з боку зловмисників з РФ — ABC News

Найбільші аеропорти США зазнали кібератак з боку зловмисників з РФ — ABC News

Найбільші аеропорти США зазнали кібератак з боку зловмисників з РФ — ABC News
Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса. Фото: Getty Images

Деякі з найбільших аеропортів країни зазнали кібератак в понеділок, 10 жовтня, з боку зловмисника з Російської Федерації. Атаки призвели до "відмови в публічному доступі" до загальнодоступних веб-доменів, які повідомляють про час очікування в аеропортах і завантаженість рейсів. Від атаки постраждали більше десятка веб-сайтів аеропортів.

Про це повідомляє ABC News з посиланням на високопоставленого чиновника, проінформованого про ситуацію.

"Це незручність", — сказало джерело. За його словами атаки призвели до цілеспрямованого "відмови в публічному доступі" до загальнодоступних веб-доменів, які повідомляють про час очікування в аеропортах і завантаженості.

Більше десятка веб-сайтів аеропортів постраждали від атаки, повідомив глава відділу аналізу розвідданих у фірмі з кібербезпеки Mandiant Джон Халтквіст. Цей тип атаки перевантажує сайти, захаращуючи їх штучними користувачами.

За словами Халтквіста, за атакою, стоїть "Killnet", проросійська хакерська група та додав, що у нього немає ніяких доказів того, що російський уряд був причетним до керівництва атакою.

Група "Killnet" була активна з початку війни в Україні, націлюючись на українських союзників і нещодавно взяла на себе відповідальність за атаки на урядові веб-сайтів в США, повідомляє ABC News.

Від атаки постраждали аеропорти міст Де-Мойн, Лос-Анджелеса та Чикаго, Атланти, а також аеропорт "Ла-Гуардія" — летовище у північній частині міста Нью-Йорка.

Читайте також

РФ готує кібератаки на критичну інфраструктуру України та її союзників — ГУР

Війна у космосі. Які технології використовує Росія і чим їй відповідає Україна

На початок