Близько 95% Львова буде з електропостачанням до кінця доби — начальник ОВА

Близько 95% Львова буде з електропостачанням до кінця доби — начальник ОВА

Близько 95% Львова буде з електропостачанням до кінця доби — начальник ОВА
Фото: Суспільне Львів

До кінця доби, 10 жовтня, близько 95% Львова буде з електропостачанням. Тривають ремонтні роботи. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Наразі тривають роботи з відновлення електропостачання у Львові та області.

"Ми провели нараду з екстреними службами. Триває робота з відновлення електропостачання. До кінця цієї доби у 90-95% міста Львова буде відновлено електропостачання. Також йде робота в районах області. Надалі є проблеми в Золочівському та Стрийському районі. Але, сподіваюсь, вони будуть вирішені впродовж доби. Після цього буде відновлене водопостачання. Також відновлюють роботу оператори мобільного зв'язку", — каже Максим Козицький.

За словами очільника Львівської ОВА, екстрена служба медичної допомоги та лікарні працюють в штатному режимі. Зокрема, відбувається госпіталізація хворих. Планові операції — обмежені.

Що відомо

  • 10 жовтня Росія завдала масового ракетного удару по території України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Від самого ранку майже на всій території країни була оголошена повітряна тривога.
  • Російські військові випустили понад 80 ракет, близько 45 збили сили ППО. Цілили, переважно, у критичну інфраструктуру.
  • По території Львівщини запустили 15 ракет. З них 7 збило ППО, вісім ракет влучили в енергетичні підстанції. Про це Суспільному повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Наразі на об'єктах працюють надзвичайники.
  • На час ремонтних робіт школи, садочки і університети працювати не будуть. Коли відновлять електропостачання, навчальні заклади будуть працювати дистанційно.
Читайте також: Масовий ракетний обстріл України, регіони без світла та води. 229-й день війни. Онлайн

На початок