На Кіровоградщині навчальні заклади перейдуть на дистанційне навчання

На Кіровоградщині навчальні заклади перейдуть на дистанційне навчання

На Кіровоградщині навчальні заклади перейдуть на дистанційне навчання
Суспільне Кропивницький

Через масові ракетні обстріли Росією території України, з 10 жовтня усім дитячим садкам, школам, університетам Кіровоградської області рекомендували на п'ять днів перейти на дистанційний навчання. Це заради безпеки дітей та працівників, розповіла Суспільному директорка обласного департаменту освіти і науки Ельза Лещенко.

За словами Ельзи Лещенко, в онлайн-режим навчання перейдуть і державні, і приватні заклади освіти.

Читайте також: Через масові обстріли Росією у школах Олександрійської та Кропивницької громад вчитимуться дистанційно.

У дитсадках, для дітей працівників підприємств критичної інфраструктури, працюватимуть чергові групи.

На ранок 10 жовтня 107 шкіл регіону, це 24% від загальної їх кількості у Кіровоградській області, працювали очно, 106, тобто 23% – дистанційно, змішану форму навчання використовували у 245 школах – 53% від загальної кількості, сказала Ельза Лещенко.

"Вчителі мають право надавати освітні послуги з будь-якого місця, де є інтернет. Тому необов’язково приходити до закладу освіти".

Що відомо

  • 10 жовтня у Кіровоградській області з 07:02 до 12:26 тривала повітряна тривога. О 09:29 начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович повідомив про вибухи над Кропивницьким районом.
  • У своєму ранковому звернені президент Володимир Зеленський розповів, що російські військові обрали собі за мішень для обстрілів українські енергооб'єкти, зокрема, й на території Кіровоградщини.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок