Під час ракетних обстрілів на Київщині травмувався лев

Під час ракетних обстрілів на Київщині травмувався лев

Під час ракетних обстрілів на Київщині травмувався лев
Фото: Uanimals/Telegram

10 жовтня під час ракетного удару, який армія РФ завдала по Київщині, у Борисполі у Центрі порятунку диких тварин травмувався лев. Для звіра раптові гучні звуки були настільки неочікуваними, що він почав битися в залізне пруття клітки. Про це повідомляє UAnimals в своєму Telegram-каналі.

Зазначається, що лев на ім'я Брецель, який зараз тимчасово перебуває в "Центрі порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals" під час сьогоднішньої російської атаки дуже злякався гучних вибухів. Фахівці центру кажуть, що він намагався врятуватися та побився об ґрати вольєру.

"Росія дотягує свої брудні руки до кожного з нас: людей, домашніх та свійських тварин, диких звірів. Проте ми віримо, що це світове зло буде дуже скоро покаране",— йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Житель села Старуня купив лева ще кошеням на Київщині та оселив на старому складі. Коли лев підріс, почав втікати з вольєра та лякати місцевих. Тому тварину й вирішили перевезти до "Центру порятунок диких тварин”. Згодом тварину мають передати в один із національних парків Африки для проживання у напіввільних природних умовах.
  • UAnimals з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну допомагає тваринам із зони бойових дій — евакуацією, кормами та ліками для притулків. Бере участь у відновленні закладів для тварин, які постраждали від російської агресії. Було запущено всеукраїнську програму безкоштовної стерилізації безпритульних тварин, яка вже діє в Києві, Харкові, Чернівцях, Запоріжжі, Житомирі, Полтаві, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах та інших містах.

Читайте також

У Києві кількість загиблих унаслідок російських ракетних атак збільшилась до 6 людей

Над Київщиною збито 12 російських ракет — Кулеба

Прокуратура розслідуватиме обстріл цивільних на Київщині

На початок