Гітара, про яку мріяла: подарунок дівчинці з Тернопільщини, яка обрізала волосся і зібрала гроші для ЗСУ

Гітара, про яку мріяла: подарунок дівчинці з Тернопільщини, яка обрізала волосся і зібрала гроші для ЗСУ

Гітара, про яку мріяла: подарунок дівчинці з Тернопільщини, яка обрізала волосся і зібрала гроші для ЗСУ
Фото: Сергій Гіс

На Тернопільщині волонтери віддячили школярці Олі Дацко із села Кам’янки Підволочиської громади, яка обрізала волосся, щоб продати його і заробити гроші для ЗСУ. Вони подарували їй гітару, яку дівчина хотіла. Музичний інструмент придбали за допомогою благочинців. Також Олі передав свій подарунок гурт "Океан Ельзи". Про це у мережі Facebook написав співорганізатор "Volunteers Team Pidvolochysk" Сергій Гіс.

За його словами, це було для Олі несподіванкою.

"Ми захотіли якось їй за це віддячити. В інтерв’ю Оля розповідала, що любить малювати та мріє навчитись грати на гітарі. Тож порадившись, ми вирішили втілити дитячу мрію у реальність, бодай частково. Неочікувано для нас самих, відгукнулось чимало людей, готових підтримати цю ідею", – написав Сергій Гіс.

Олі Дацко подарували гітару на знак подяки за підтримку ЗСУ
Олі Дацко подарували гітару на знак подяки за підтримку ЗСУ. Фото: Сергій Гіс

Долучилися до придбання подарунків підприємці, представники аграрних компаній та інші благодійники. А магазин музичних інструментів, де купували гітару, зробив знижку.

"Також на нашу ідею відгукнувся гурт Океан Ельзи / Okean Elzy. Висловлюємо щиру подяку їхньому лідеру – Святослав Вакарчук – за альбом із автографом артиста та красиве худі із логотипом гурту. Неможливо підібрати слів, щоб описати той щирий дитячий захват, який ми побачили в очах цієї маленької, але вже такої сміливої дитини. Та найбільше Оля зраділа прапору, який для неї підписали та передали наші захисники, яким ми змогли допомогти завдяки такому вагомому внеску дівчинки. Від усієї нашої команди, наших друзів та меценатів висловлюємо величезну подяку за те, що у нас росте таке неймовірне та свідоме покоління. За те, що нам, дорослим, є чому вчитись у наших дітей, які творять добро просто, бо так відчувають. І кожному з нас потрібно пам’ятати, що тому, хто готовий щиро дарувати тепло свого серця людям довкола, доля завжди віддячуватиме сторицею", – написав Сергій Гіс.

Що відомо:

Олі Дацко 9 років. Наприкінці серпня їй обрізали волосся, це була ініціатива дівчинки задля того, щоб продати волосся і зібрати гроші для українських захисників.

Олі Дацко обрізають волосся, щоб продати і заробити гроші для українських захисників
Олі Дацко обрізають волосся, щоб продати і заробити гроші для українських захисників. Суспільне / Оксана Максимлюк

55 сантиметрів обрізаного волосся важило 142 грами.

Обрізане волосся Олі Дацко
Обрізане волосся Олі Дацко. Суспільне / Оксана Максимлюк

Волосся вартувало 8 з половиною тисяч гривень.

Читайте також

На початок