На Тернопільщині можливі перебої з електро, тепло та водопостачанням

На Тернопільщині можливі перебої з електро, тепло та водопостачанням

Доповнено
На Тернопільщині можливі перебої з електро, тепло та водопостачанням
Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині можливі перебої з електро, тепло та водопостачанням. Про це повідомив начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

"Окупанти тероризують нашу країну, обстрілюють об’єкти критичної інфраструктури. Зокрема, б’ють по підстанціях, які надають світло по Україні. Тому на Тернопільщині можливі перебої з електро, тепло та водопостачанням. Прошу бути до цього готовими".

Нагадаємо, сьогодні в частині Тернополя та кількох населених пунктах під час повітряної тривоги зникло електропостачання водопостачання та водовідведення.

О 12:43 міський голова Тернополя повідомив, що подачу води у місті відновлюють.

"У Тернополі було відсутнє електро, водопостачання та водовідведення. Відновлюємо подачу води у місті", – каже Сергій Надал.

Тернопільщина була без елекроенергії сьогодні близько двох годин.

"На жаль після ударів, які були по сусідніх областях, Тернопільська область була відключена від світла приблизно на 2 години, 2/3 області були знеструмлені. Проте ситуація вже змінилася кардинально. По місту Тернополю світло відновилося. Водопостачання відновилося. Хотів би зазначити, що наша область живилася найбільше від Бурштинської ТЕС, по якій завдано було сьогодні удари, які на деяких час призупинили роботу цієї теплоелектростанції. Проте ми використали резервні плани переключення і переключилися на інші джерела, які є зараз не можу назвати вам, тому що це є закрита інформація. Робота продовжується. Можливі будуть такі ж відключення впродовж доби чи протягом наступних декількох днів, тому прошу всіх поставитися до них з розумінням", – розповів Володимир Труш.

Нагадаємо, на території Бурштинської ТЕС зафіксували чотири влучання ракет РФ. Одну збили.

Директорка обласного департаменту охорони здоров'я Ольга Ярмоленко повідомила, що у всіх лікувальних закладах спрацювали генератори.

"На даний момент вже відновлюється світло і відновлюється вода в тих, які залежні були від центрального водогону. Але в нас є низка лікувальних закладів, які мають свої свердловини і вони були забезпечені водою, тому що генератор спрацював. Всі лікувальні заклади, які надають стаціонарну медичну допомогу, забезпечені генераторами. У нас це передбачено, ми вже проводили перевірку, чи готові, чи є паливо, щоб запрацював генератор. Лікувальний заклад завжди готовий забезпечити себе світлом на короткий період часу".

За словами Ольги Ярмоленко, нині всі лікувальні заклади області переведені в режим підвищеної готовності.

Читайте також

Вибір редакції

На початок