Голова Волинської ОВА попередив про можливі перебої зі світлом та водопостачанням

Голова Волинської ОВА попередив про можливі перебої зі світлом та водопостачанням

Оновлено

Начальник Волинської обласної військової адміністрації у відеозверненні попередив жителів області про можливі перебої зі світлом та водопостачанням.

Також голова ОВА закликав волинян до закінчення повітряної тривоги, яку оголосили зранку 10 жовтня, перебувати в укриттях.

"Всі ви бачите, що зараз відбувається в Україні, тому всі мають знаходитися в укриттях. Ворог завдає ударів по містах і важливих об'єктах критичної інфраструктури. Можливі перебої зі світлом та водопостачанням", – зазначив Погуляйко.

Станом на 11:55 10 жовтня на Волині жодного прильоту чи вибухів не зафіксовано, – додали у військовій адміністрації. Проте сили ППО знаходяться в бойовій готовності.

Що відомо

  • Через ракетну небезпеку в усіх навчальних закладах області 10 жовтня скасували офлайн навчання. Це ж стосується і учнів другої зміни.
  • Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Від самого ранку майже на всій території країни оголошена повітряна тривога.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок