Щоб зекономити час пацієнтам. У Знам'янці на Кіровоградщині з’явиться єдиний медичний кол-центр

Щоб зекономити час пацієнтам. У Знам'янці на Кіровоградщині з’явиться єдиний медичний кол-центр

Щоб зекономити час пацієнтам. У Знам'янці на Кіровоградщині з’явиться єдиний медичний кол-центр
flaticon

У місті Знам’янка Кропивницького району Кіровоградської області з’явиться єдиний медичний кол-центр. Про це Суспільному розповів директор лікарні імені Лисенка Руслан Пушкаренко. На дзвінки пацієнтів відповідатимуть четверо працівниць, вони інформуватимуть щодо медичних послуг у громаді.

Знам’янська лікарня перемогла у конкурсі на створення кол-центру в рамках проєкту "Покращення комунікаційної складової та системи менеджменту пацієнтів в комунальних медичних закладах, що надають медичні послуги внутрішньо переміщеним особам" від громадської організації "Медичні лідери" за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва, сказав Руслан Пушкаренко: "Наша лікарня – серед трьох переможців конкурсу, з-поміж 50 учасників. Проєкт реалізуємо на умовах співфінансування. Це буде єдиний центр – для пацієнтів лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги. Партнери надають обладнання і навчають трьох працівниць, ми, міським коштом, робимо ремонт в приміщенні майбутнього кол-центру, замовили меблі".

У кол-центрі працюватимуть четверо людей: "Організатори конкурсу навчають трьох працівниць, допоможуть у створенні шаблонів спілкування. Четверту ми навчаємо самостійно. Це не нові люди, в кол-центрі працюватимуть жінки, які вже працювали в реєстратурі. Ми вирішили не скорочувати їх, а дещо перепрофілювати, бо в реєстратурі вони займались чимось подібним. Двоє прцівниць – з лікарні, двоє – з первинки".

Зі слів директора лікарні, для кол-центра нині обирають телефонні номери, які легко запам’ятати: "Це будуть номери двох мобільних операторів. Особливо зручно буде переселенцям, яким не треба буде витрачати час на пошук потрібного їм лікаря чи медичної послуги".

Розпочати роботу кол-центру планують на початку листопада. Крім того, в рамках проєкту оновлять сайт лікарні.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок