Колишній бос Ferrari став водієм швидкої допомоги в охопленій коронавірусом Італії

Колишній бос Ferrari став водієм швидкої допомоги в охопленій коронавірусом Італії

Колишній бос Ferrari став водієм швидкої допомоги в охопленій коронавірусом Італії Associated Press

Екскерівник Ferrari Мауріціо Аррівабене долучився до боротьби з падемією коронавірусу в Італії й за кермом швидкої допомоги доправляє хворих на COVID-19 до клінік.

Про це повідомляє Euro Weekly News. Аррівабене ніколи не змагався в гонках "Формули-1", але тепер став "пілотом" швидкої допомоги в боротьбі за життя людей в охопленій коронавірусом Італії.

Як йдеться, 63-річний ексменеджер Скудерри не розголошував, що займається волонтерською діяльністю. У газеті Il Resto del Carlino прокоментували це небажання італійця так: "Не зраджуючи свого імпозантного образу буркотуна з великим серцем, Аррівабене вважав за краще нікому нічого не говорити".

Також it.motorsport з посиланням на La Gazzetta dello Sport інформує, що італієць приєднався до групи реагування в провінції Тренто. Аррівабене буде допомагати під час так званої фази-2, яку в Італії планують на 4 травня й після якої карантин мають послабити.

Мауріціо Аррівабене очолював Ferrari протягом п'яти років (з 2014 до 2019). Нині ці повноваження виконує колишній технічний директор команди Маттіа Бінотто.

Раніше Суспільне повідомляло, що Ferrari може відмовитися від участі у гонках "Формули-1" у разі скорочення бюджету.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start