Ціна на газ для українців буде довоєнною — "Нафтогаз"

Ціна на газ для українців буде довоєнною — "Нафтогаз"

Ціна на газ для українців буде довоєнною — "Нафтогаз"
Фото: УНІАН

Ціна газу для побутових споживачів в Україні залишиться незмінною і довоєнною. Про це інформує пресслужба “Нафтогазу”. Тарифний план “Фіксований” — 7,96 грн/куб. м — діє до кінця квітня 2023 року, зазначили у компанії.

В “Нафтогазі” зазначили, що підстав для хвилювання немає.

“Нафтогаз” працює в режимі нон-стоп, щоб безперебійно забезпечити газом кожну домівку, лікарню, садочок, військову частину та інші соціальні об’єкти”, — йдеться у повідомленні.

А от у Європі тариф подорожчав, зазначили в “Нафтогазі”.

“Наприклад, нещодавно в Литві ціна сягнула 1,02 євро/куб. м, або близько 42 грн, у Молдові — 22,99 лея/куб. м, або майже 44 грн, а в Польщі — 6,64 злотих, або понад 53 грн. Серед причин зростання — збільшення закупівельної ціни природного газу на європейському ринку та газовий шантаж Росії”, — повідомили у компанії.

В “Нафтогазі” також закликали українців сумлінно сплачувати рахунки, адже сьогодні це надважливо.

“До того ж 7,96 грн — це незначні гроші в сучасних українських реаліях. Пам’ятайте, що кожен сплачений рахунок — підтримка в тилу, крок до перемоги та стабільний опалювальний сезон 2022/2023”, — йдеться у повідомленні.

Росія вже дала зрозуміти, що готова бити по важливих цивільних об'єктах інфраструктури та шантажувати Європу задля зняття санкцій, додали у пресслужбі.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 175. Текстовий онлайн

Дві третини комунальних систем вже готові до опалювального сезону — міністр

На початок