У кропивницькому пологовому будинку ввімкнули опалення

У кропивницькому пологовому будинку ввімкнули опалення

У кропивницькому пологовому будинку ввімкнули опалення
фото Кропивницької міськради

У кропивницькому пологовому будинку ввімкнули опалення. Зробили це раніше початку опалювального сезону в місті, щоб було комфортніше породіллям та новонародженим, розповіла заступниця генерального директора Наталія Михайлова.

За її словами, до того, як увімкнули опалення, температура була 20-22 градуси: "У нашому пологовому будинку перебувають породіллі та новонароджені. Малята дуже маленькі, їм потрібне тепло. Тому раніше ніж будь-кому в місті підприємство "Теплоенергетик" увімкнуло опалення. Температура повинна бути у межах 22-24 градусів тепла. До кінця цього тижня всюди – у кожному приміщенні, палаті – буде тепло".

Директор комунального підприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник сказав, що це наразі єдиний у Кропивницькому заклад, на території якого запустили в роботу котельню: "Пологовий будинок уклав договір з газопостачальною компанією та придбав необхідні на весь період опалювального сезону обсяги газу. Інші котельні наше підприємство ще не запускало. Для цього потрібно, щоб середньодобова температура повітря протягом трьох днів була нижчою за вісім градусів тепла і відповідне рішення виконавчого комітету міської ради".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок