"Інгулець" у більшості дозволив "Ворсклі" здобути першу перемогу в сезоні

Пресслужба ФК "Інгулець"

У п’ятому турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2022-23 років футбольний клуб "Інгулець" з Петрового Олександрійського району Кіровоградської області програв команді "Ворскла" з Полтави з рахунком 0:1. Домашній для петрівчан матч відбувся на стадіоні імені Віктора Баннікова у Києві.

Перший небезпечний момент виник біля воріт господарів. Сталось це на дев’ятій хвилині матчу: новачок "Інгульця", голкіпер Роман Підківка не зміг перехопити подачу з кутового від Владлена Юрченка, м’яч скинули на лінію воротарського майданчика на нападника полтавчан Руслана Степанюка, який двічі пробивав по воротах суперників – голкіпера не переграв.

В епізоді з кутовим Роман Підківка травмував ліву ногу, внаслідок чого, на 16-ій хвилині, його замінили на Данила Кучера.

На 34-ій хвилині гості відкрили рахунок у матчі: після комбінації за участю бразильця Марлісона та Руслана Степанюка точним ударом відзначився півзахисник полтавчан Денис Олійник.

У першій половині гри жоден гравець не отримав попереджень від головного арбітра Володимира Новохатнього, а рахунок 1:0 на користь підопічних Віктора Скрипника протримався до її завершення.

Після відновлення гри гострих моментів не виникало до 71-ої хвилини, коли арбітр вилучив з поля захисника "Ворскли" Ігоря Пердуту. Причина – порушення правил проти півзахисника Володимира Одарюка, який виривався сам на сам із голкіпером гостей Дмитром Різником.

Штрафний удар, призначений за фол Пердути, пробивав новачок петрівчан, півзахисник Андрій Кухарук. Дмитро Різник впорався з ударом.

На другій компенсованій до другого тайму хвилині міг забивати нападник петрівчан Євген Запорожець, дальній удар якого відбив голкіпер гостей, добивання було неточним.

Жовті картки у другому таймі отримали гравці "Інгульця" Олександр Кучеренко та Володимир Одарюк та полтавчани Ардіт Толі, Владлен Юрченко, Сергій Яворський та Дмитро Різник.

Господарям і у більшості не вдалося забити у ворота суперників. Гра закінчилася перемогою "Ворскли" з мінімальною перевагою в рахунку.

Перемога над "Інгульцем" стала першою для команди з Полтави в сезоні, пертівчани цього сезону ще не вигравали. Наступний матч команда з Кіровоградщини зіграє проти ковалівського "Колосу" з Київщини, "Ворскла" прийматиме одеський "Чорноморець".

"Інгулець" - "Ворскла" 0:1

Гол: Олійник, 34

"Інгулець": Підківка (Кучер, 16) — Нагієв (Сітало, 76), Поспєлов, Павлов, Сидоренко — Кучеренко, Саків — Одарюк, Кухарук (Марусич, 85), В. Блізніченко — Запорожець.

"Ворскла": Різник — Феліпе (Толі, 46), Пердута, Яворський, Кравець — Скляр — А. Кравчук (Сефері, 59), Олійник — Юрченко (Чеснаков, 87) — Марлісон (Зайков, 74), Степанюк (Челядін, 74).

Футбольні клуби з Кіровоградщини під час міжнародної паузи підписали чотирьох новачків.

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб