Футболістки Сумщини припинили боротьбу у "Лізі Чемпіонів УЄФА"

. Фото: "Влазнія"

28 вересня відбувся другий матч другого кваліфікаційного раунду жіночої "Ліги Чемпіонів УЄФА" сезону 2022/2023 між командами з України та Албанії. Українська команда програла албанкам.

У першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів українська "Ворскла" звела матч з албанською "Влазнією" внічию – 1:1.

Рахунок у матчі у першому таймі відкрили футболістки "Влазнії". На перерву команди пішли з мінімальною перевагою албанок. На 85 хвилині українки зрівняли рахунок. Нічийним рахунок у матчі був не довгим – на 88 хвилині албанки забили другий гол у ворота українок. У підсумку 2:1 на користь "Влазнії". Такми чином "Ворскла" припиняє участь у "Лізі Чемпіонів УЄФА" сезону 2022/2023.

Учать у матчі взяла охтирчанка Яна Калініна, яка вийшла на гру у стартовому складі української команди з капітанською пов’язкою на руці. Сумчанка Катерина Самсон гру провела на лаві запасних.

• В Охтирці розіграли дитячий футбольний кубок пам'яті тренера і капітана ФК "Нафтовик" Анатолія Слободенюка.
  • Учням Великобобрицької школи на Сумщині, яку розграбували російські військові під час окупації, подарували спортінвентар.