Усик про коронавірус: Бог просто хоче просвітити нас

Усик про коронавірус: Бог просто хоче просвітити нас

Усик про коронавірус: Бог просто хоче просвітити нас УНІАН

Український боксер-важковаговик Олександр Усик висловив свою думку про причину поширення коронавірусу в світі: він вважає пандемію "меседжем" від бога.

Про свої погляди боксер розповів в інтерв'ю польському виданню Przegląd Sportowy.

"Бог хоче нагадати нам, мабуть, що ми живемо не зовсім так, як слід. Ми любимо одне одного рідше, пробачаємо і допомагаємо одне одному рідше. Бог стукає до нас і каже: "Друзі, дивіться. Ви не можете подорожувати, розважальні центри, ресторани та клуби зачинені, навіть церкви намагаються зачинити". Виявляється, ви можете жити під одним дахом зі своєю родиною. Школи також зачинені, і тепер батьки розуміють, як важко навчати дітей вдома.

Усі усвідомлюють, з якими проблемами ми стикаємося. Але все це мине. Бог нас так любить — ми навіть не можемо уявити, наскільки сильна ця любов. Він не бажає нам нічого поганого. Він просто хоче нас просвітити. Як хороший батько, він іноді може вдарити дитину по сідницях", — припустив Усик.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start