У Львові попрощаються з трьома військовими 80 десантно-штурмової бригади

У Львові попрощаються з трьома військовими 80 десантно-штурмової бригади

У Львові попрощаються з трьома військовими 80 десантно-штурмової бригади
Фото: Telegram/Валентин Резніченко

У Львові завтра, 27 вересня, попрощаються із військовослужбовцями Іваном Ковальським, Мирославом Литвином та Романом Матвіясом. Чоловіки загинули на війні з Росією. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону розпочнеться о 10.00 у Гарнізонному храмі. За пів години на площі Ринок відбудеться міська церемонія прощання. Поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

На будівлях вздовж маршруту колони висітимуть синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

У Львові попрощаються з трьома захисниками України
Іван Ковальський. ЛМР

Іван Ковальський народився у Львові. У 2010 році вступив на строкову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, перебував у складі 2 окремої Галицької бригади Національної гвардії України. У 2022 році чоловік вступив до складу 95 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. У серпні 2022 року військовослужбовець проходив військові навчання у Сполученому Королівстві. Із початком повномасштабного вторгнення захищав Україну у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Брав участь у наступальних діях на харківському напрямку. Військовий загинув 23 вересня 2022 року. Йому було 30 років. У захисника України залишилися батьки.

У Львові попрощаються з трьома захисниками України
Мирослав Литвин. ЛМР

Мирослав Литвин народився у селі Великі Грибовичі Львівської області. Проходив службу у військах протиповітряної оборони у Києві. У 2015-2016 роках чоловік виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції у складі Національної гвардії України. Із початком повномасштабного вторгнення Росії захищав Україну у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Загинув військовий 23 вересня 2022 року. Йому було 34 роки. У Мирослава Литвина залишилися батько, брат та сестра.

У Львові попрощаються з трьома захисниками України
Роман Матвіяс. ЛМР

Роман Матвіяс проживав у селі Гряда Львівської області. У 2004-2005 роках проходив військову службу у складі 79 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Шість років працював у правоохоронних органах. У 2014-2015 роках чоловік захищав Україну у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. Із початком повномасштабного вторгнення Росії повернувся до лав 80 бригади. Загинув військовий 23 вересня 2022 року. Йому було 35 років.

У Романа Матвіяса залишилися мати, брат та бабуся.

Читайте також: "Війна впливає на всіх". Інтерв’ю із заступником начальника Львівського ліцею імені Героїв Крут
На початок