У Чернівцях в одному з мікрорайонів відремонтують вулицю – у тендері перемогла компанія з найвищою ціною

У Чернівцях в одному з мікрорайонів відремонтують вулицю – у тендері перемогла компанія з найвищою ціною

У Чернівцях в одному з мікрорайонів відремонтують вулицю – у тендері перемогла компанія з найвищою ціною
Фото ілюстративне. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях планують відремонтувати вулицю Учительську, що в мікрорайоні Садгора. У тендері перемогла компанія, яка запропонувала найвищу ціну – 13,7 мільйона гривень. Водночас дешевші пропозиції інших учасників відхилили.

Про це йдеться у тендері, оприлюдненому на сайті Prozorro.

На вулиці Учительській планують провести поточний ремонт дорожнього покриття та укріплення узбіччя. Роботи планують завершити до 1 листопада 2022 року. Гарантійний термін ремонту – 3 роки.

Переможцем торгів стала компанія "Техно-Буд-Центр" з Тернополя. Раніше ця компанія також ремонтувала вулицю Героїв Майдану, а нині проводить роботи на вулиці Ольги Гузар та ділянці поблизу стадіону "Буковина".

Пропозиції компаній "Енергетично-дорожнє будівництво" (10,9 мільйона), "ШБУ 77" (12,1 мільйона) та "Техно-Буд Сервіс" (13,1 мільйона) відхилили. У протоколах розкриття причиною відмов вказали невідповідність вказаної техніки вимогам тендеру.

Зокрема, щодо компанії "ШБУ 77" причиною відмови вказали наявність колісного трактора, в той час, як за умовами договору має бути гусеничний. Компанії "Техно-Буд Сервіс" відмовили через відсутність досвіду проведення аналогічних робіт з 2020 року. Підряднику "Енергетично-дорожнє будівництво" відмовили через невідповідність характеристик дорожніх котків, вказаних у довідці та свідоцтві про державну реєстрацію.

Замовником робіт є Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради. Раніше у коментарі Суспільному очільник департаменту Григорій Прохоренко сказав, що при виборі переможця звертають увагу не лише на ціну, а й обладнання, яке є в підрядника, його досвід та фахівців.

Читайте також

У Чернівцях розпочали ремонт вулиці Богуна: переможцем тендеру став ФОП, який запропонував одну з найвищих цін

У Чернівецькій області відновлюють під'їзну дорогу до пункту пропуску "Красноїльськ"

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок