У Дніпрі народний театр з Маріуполя презентував виставу для дітей-переселенців

У Дніпрі народний театр з Маріуполя презентував виставу для дітей-переселенців

У Дніпрі народний театр з Маріуполя презентував виставу для дітей-переселенців
Суспільне Дніпро

У Дніпрі народний театр з Маріуполя презентував ляльковий спектакль для дітей-переселенців. Як розповіли Суспільному актори, репетиції проводили онлайн впродовж декількох тижнів — все задля того, щоб розважити глядачів.

"Ми хотіли зробити щось, що могло підтримати людей, таких самих переселенців з Маріуполя, як ми. Вирішили зробити щось легке, просте, щоб діти посміялися, відволіклися і їм просто було весело з нами", — каже акторка народного театру "Театроманія Маріуполь" Марія Бойко.

Вистава розрахована на дітей віком від трьох до семи років. Показуватимуть її вимушеним переселенцям.

Організатор проєкту Василь Нестеренко зазначає, від початку повномасштабної війни діти-переселенці подорослішали. Тож виставою хочуть повернути їх до дитинства.

У Дніпрі народний театр з Маріуполя презентував нову виставу
Нову виставу презентували для дітей, які виїхали з Маріуполя. Суспільне Дніпро

Виставу разом з чотирирічним сином відвідала Любов. Розповідає, з Маріуполя виїхали 19 березня, відтоді — постійно переїжджали. Місяць тому приїхали до Дніпра, тут будують нове життя.

"Вистава дуже сподобалась, я не очікувала, що буде так весело. А прийшли тому, що ми в Дніпрі нещодавно, хочеться якось для сина рухатися уперед, щоб він отримував нові емоції", — говорить жінка.

Виставу покажуть дітям-переселенцям і в інших українських містах. Після всеукраїнського турне її повезуть в Ганновер, покажуть тамтешнім переселенцям з України.

Авторка — Катерина Нічик

Читайте також

17 колективів візьмуть участь у цьогорічному фестивалі "Інтерлялька"

"Чітко почули свист бомби": спогади акторів із Маріуполя про бомбардування театру

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок