80% українців вважає, що успіх української армії є спільним результатом дій України та Заходу — опитування

80% українців вважає, що успіх української армії є спільним результатом дій України та Заходу — опитування

80% українців вважає, що успіх української армії є спільним результатом дій України та Заходу — опитування
Українські війська патрулюють район на бронетранспортерах, Харківська область, Україна, 25 вересня 2022 року. Фото: Getty Images

У вересні 2022 року Україна досягла військових успіхів на Харківщині звільнивши низку територій від російських окупаційних військ. Для 80% українців успіхи української армії є спільним результатом дій України та українців і підтримки Заходу.

Такі результати опитування проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Респондентам поставили запитання, як вони оцінюють внесок підтримки Заходу і співвідносять із внеском самої Україна та українців.

Для 80% українців успіхи української армії є спільним досягненням і спільним результатом дій України та українців і підтримки Заходу (з них 40% переваги надають Україні / українцям, 36% — у рівні мірі бачать внесок України / українців та Заходу, а 5% деяку перевагу надають Заходу). Про винятковий вплив дій України / українців говорять 10%, а про виняткову роль підтримки Заходу — лише 3%.

У всіх регіонах України абсолютна більшість (77-82%) вважають успіхи української армії спільним результатом дій України / українців та Заходу. 73% українців вірять, що Захід не втомився і хоче перемоги України на прийнятних для нас умовах.

Для 80% українців успіхи української армії є спільним результатом дій України та підтримки Заходу — опитування
Для 80% українців успіхи української армії є спільним результатом дій України та підтримки Заходу — опитування. Фото: КМІС

Опитування провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) упродовж 15-22 вересня 2022 року методом телефонних інтерв’ю. Опитано 2002 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України. Похибка не перевищувала 2,4%. За умов війни крім зазначеної формальної похибки додається певне систематичне відхилення.

Читайте також

Більшість українців вважають, що керівництво країни віддане перемозі у війні — КМІС

Майже 90% українців не готові на жодні територіальні поступки у війні — опитування

На початок