Кияни вимагають притягнути до відповідальності керівницю притулку у Бородянці, де масово загинули собаки

Кияни вимагають притягнути до відповідальності керівницю притулку у Бородянці, де масово загинули собаки

Кияни вимагають притягнути до відповідальності керівницю притулку у Бородянці, де масово загинули собаки
Фото надане притулком для тварин у Бородянці

На сайті КМДА зареєстрували петицію з вимогою притягнути до відповідальності т.в.о. директорки КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Наталію Мазур. Вона відповідальна за притулок для тварин у Бородянці, в якому загинуло близько 200 собак під час окупації селища російськими військовими. За десять днів її підтримали більше 3000 людей.

Авторка петиції вважає, що тварини померли від спраги та голоду через бездіяльність директорки закладу. Вона вимагає звільнити Наталю Мазур з посади та покарати жінку за халатність.

"Також притягнути до відповідальності чиновників КМДА, які провели формальне так зване "службове розслідування" щодо бездіяльності Н. Мазур та загибелі внаслідок цього собак, в результаті "виправдавши" жорстокі та некомпетентні дії керівництва притулку, яке залишило тварин напризволяще", – зазначено в петиції.

Аби електронну петицію розглянули у КМДА, потрібно зібрати 6 тисяч підписів.

Що відомо

  • На початку квітня стало відомо, що переважна більшість мешканців притулку для тварин, розташованому в Бородянці, загинули під час окупації селища російськими військовими. із 485 тварин живими залишилось лише 150. Активісти зазначали, що за весь час окупації керівництва на території КП не було, і в порятунку тварин представники притулку участі не брали.
  • Київський культурно-екологічний центр створив спеціальну петицію із вимогою від КМДА покарати директорку КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” Наталію Мазур за недбалість та за те, що "вона залишила собак напризволяще та нічого не зробила для їх порятунку". Її підписали більше 3400 громадян.
  • Активісти благодійної організації "Хвостата банда" звернулися до комісії, що проводить розслідування стосовно загибелі тварин у Бородянці, з вимогою відсторонити директорку КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” Наталію Мазур.

Читайте також

"Вивели 15, ще 4 загубилися". Настя Тиха врятувала хворих собак з Ірпеня.

67 евакуйованих собак. Львів’ян закликають брати тварин на прогулянки

Майже 350 безпритульних тварин від початку війни знайшли родини

Як поводитись із тваринами під час бойових дій: у Києві проводять тренінги

На початок