Прикордонник з Хмельницького, який був у полоні, приїхав на військову присягу до сина

Прикордонник з Хмельницького, який був у полоні, приїхав на військову присягу до сина

Прикордонник з Хмельницького, який був у полоні, приїхав на військову присягу до сина
Фото: Суспільне Хмельницький

Звільнений з російського полону хмельницький прикордонник, захисник Маріуполя, Ігор Кучер приїхав на військову присягу до сина у прикордонну академію. Хлопець не знав, що зустрінеться під час присяги з батьком.

Про це повідомили у пресслужбі Національної академії державної прикордонної служби України.

Ігор Кучер очікує на зустріч з сином.
Ігор Кучер очікує на зустріч з сином. Фото: прикордонна академія

"Цьогорічна присяга стала важливою подією для курсантів та їхніх батьків, адже рішення стати офіцером у такий непростий для країни час може прийняти не кожен. За батьковим прикладом, курсант Кучер вступив до прикордонної академії, й сьогодні присягнув на вірність Українському народові. Про те, що на цю подію зможе приїхати батько, щойно визволений з російського полону хлопець і гадки не мав. Звільнений прикордонник Ігор Кучер приїхав привітати сина прямо до академії", - йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • 1 жінка та 8 чоловіків військовополонених з Хмельницької області, які захищали Маріуполь, повернулися з російського полону в рамках обміну, який відбувся 21 вересня.
  • "Я не повірила", — дружина звільненого "азовця" з Хмельницького Надія Годованюк
  • Понад пів сотні хмельничан вийшли на безстрокову акцію «Поверніть героїв додому»
  • Україна повернула з російського полону 215 українських військових, зокрема, захисників Азовсталі. Що відомо
  • "Ми обміняли одного фаната Росії на 200 воїнів" — Зеленський про Медведчука і звільнення українських військових з полону
  • Усі звільнені з полону українці перебувають у різному стані. До деяких з них застосовували тортури. Крім цього полонених військових утримували в багатьох різних закладах.
  • Усі 215 українців, що були звільнені з полону Російської Федерації 21 вересня, отримають кваліфіковану медичну та психологічну допомогу після повернення в Україну.

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

На початок