Під час референдуму людям видають російський паспорт та повістку до військкомату — Гайдай

Під час референдуму людям видають російський паспорт та повістку до військкомату — Гайдай

Під час референдуму людям видають російський паспорт та повістку до військкомату — Гайдай
.

У Луганській області так званий референдум проходить під дулами автоматів. Разом з бланками люди нерідко примусово отримують російський паспорт та повістку до військкомату. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Це соцопрос під дулами автоматів. Коли до вас у квартиру ломляться люди з автоматами. Якщо не відкриваєш, то кажуть що виламають двері, відчиняєш, дають картонку і кажуть сховатись за нею, щоб поставити галочку. І позаду стоять озброєні люди", — заявив Сергій Гайдай.

Якщо проголосувати проти, то людей вносять до списку. Але ті, хто голосують "за" здебільшого отримують російський паспорт та повістку до військкомату.

"Це сюр, та більше можливість мобілізувати більше чоловіків. Всі результати зрозумілі на перед", — додав Сергій Гайдай.

Що відомо

  • Через примусову мобілізацію, яка триває на окупованих територіях Донеччини, у Єнакієвому припинив роботу металургійний завод. Також окупанти почали набирати "контрактників" до лав своєї армії у колоніях, що знаходяться на окупованих територіях
  • На полігоні поблизу окупованого міста Торез, росіяни розгорнули тренувальний табір для підготовки особового складу, що прибув з місць позбавлення волі на доукомплектування підрозділів 1 армійського корпусу, що зазнали втрат під час бойових дій
  • Для поповнення втрат особового складу підрозділів окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей триває примусова мобілізація місцевих жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок