"Незламна". Злата Дзюнька розповіла про Нацвідбір та підготовку до Євробачення

"Незламна". Злата Дзюнька розповіла про Нацвідбір та підготовку до Євробачення

Ексклюзивно
"Незламна". Злата Дзюнька розповіла про Нацвідбір та підготовку до Євробачення
Фото: Суспільне Львів

Тринадцятирічна школярка Злата Дзюнька раптово стала знаменитістю. Після того, як дівчинка перемогла у Національному відборі на Дитяче Євробачення-2022, про неї знає не лише рідне місто Рава-Руська, а й уся країна. Суспільне поспілкувалося із Златою про підготовку до Нацвідбору та майбутній виступ на Євробаченні.

Злата вже брала участь у музичних конкурсах і проектах. Їздила на Чорноморські ігри, Prague Art Festival (Чехія), Zvaigzdziu sonata 2022 (Литва), Vistula Sounds 2022 (Польща). А 18 вересня виграла Нацвідбір і тепер поїде представляти Україну на Дитяче Євробачення, що відбудеться у Вірменії.

Ідея подати заявку на цей міжнародний пісенний конкурс виникла у мами Злати.

"У мене був урок вокалу. І тут заходить моя мама й каже: "Розпочався Нацвідбір на Євробачення, давайте спробуємо". Тож ми вирішили спробувати, хоч ні на що не сподівалися. Але вирішили ризикнути", – розповідає вокалістка.

"Незламна". Злата Дзюнька розповіла про Нацвідбір та підготовку до Євробачення
13-річна переможниця Нацвідбору Злата Дзюнька. Фото: Суспільне Львів

Мама дівчинки Олена Дзюнька додає, що вся родина та друзі дуже хвилювалися за Злату, коли дивилися національний етап конкурсу.

"Усі родичі дивилися Національний відбір. Спочатку я не могла повірити. Потім ми всі плакали, потім раділи. Це було дуже емоційно і несподівано для всіх нас. Зараз я, напевне, більше хвилююся ніж донька. Адже розумію, що це буде шалена робота. Потрібно зібрати всі сили та зробити все можливе і неможливе", – говорить Олена Дзюнька.

Пісню "Незламна", з якою виступила Злата, дівчинка написала разом зі співачкою Ілларією, у якої бере уроки вокалу. Часу на підготовку до Нацвідбору було обмаль, тож вивчила композицію за тиждень.

"Коли я пройшла, ми всі були щасливі! Я спочатку не повірила, була шокована, що це сталося! Мені здається, що я ще ніколи в житті не відчувала таких емоцій! Потрапити на Євробачення мені завжди видавалося неможливим. Я його дивилася по телевізору і могла хіба що мріяти про це», – ділиться враженнями Злата Дзюнька.

За словами мами, Злата з дитинства любила співати. Тож у шість років її записали до місцевої музичної школи на клас вокалу. Торік Злата закінчила там навчання.

Викладачка вокалу Рава-Руської дитячої музичної школи Оксана Заремська говорить: "Коли наші діти досягають успіхів, звичайно, це для нас велика радість. Майже всі мої учні беруть участь у всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Але Злата – перша учениця, яка досягла такого успіху".

У школі вокал викладають вже близько 25 років. Тож заклад має великий досвід у навчанні дітей. За словами директора дитячої музичної школи Валерія Самбульського, багато учнів та випускників їхнього закладу беруть участь у престижних міжнародних конкурсах та фестивалях.

"Але Злата – то "бомба"! Коли я побачив, то був приємно здивований. Дізнався цю новину з Facebook. Одразу ж зателефонував викладачці, ми дуже втішилися. А Златі хочу побажати трудолюбства і настирливості. Тому що артист, як і спортсмен, повинен постійно бути в формі. Це найголовніше", – додає Валерій Самбульський.

Злата Дзюнька з м. Рава-Руська на Львівщині перемогла у національному відборі на Дитяче Євробачення, що пройде 11 грудня і Єревані (Вірменія). Злата Дзюнька представлятиме Україну з авторською піснею "Незламна".

Читайте також: Збиратимуть гроші для львівських військових: хорова капела "Дударик" вирушає у тур Європою
На початок