Суд над експосадовцем Житомирської ОДА Миколою Сусликом перенесли – підсудний поскаржився на погане самопочуття

Суд над експосадовцем Житомирської ОДА Миколою Сусликом перенесли – підсудний поскаржився на погане самопочуття

Суд над експосадовцем Житомирської ОДА Миколою Сусликом перенесли – підсудний поскаржився на погане самопочуття
Чергове засідання у справі ексочільника обласного департаменту охорони здоров'я Миколи Суслика, Корольовський районний суд, Житомир, 22 вересня 2022 року. Фото: Аліна Домбровська для Суспільне Житомир

22 вересня у Корольовському районному суді відбулося чергове засідання у справі ексочільника обласного департаменту охорони здоров'я Миколи Суслика, якого обвинувачують в отриманні хабаря. Під час засідання Микола Суслик поскаржився на погане самопочуття – засідання суду перенесли.

Засідання почали з допиту обвинуваченого. Микола Суслик своєї провини не визнав та розповів, що, перебуваючи на посаді, не мав стосунку до розподілу державних субвенцій.

"Ані я, ані департамент охорони здоров'я не мали безпосередніх повноважень і впливу на фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств області. 1 грудня 2020 року на той час кошти субвенції, які були попередньо розподілені, їх департамент охорони здоров’я відправив на казначейські рахунки відповідних громад. Я дійсно пообіцяв головному лікарю Ходорковському Миколі Миколайовичу, що його проблеми я зможу вирішити через департамент фінансів облдержадміністрації. Ваша честь, прошу сісти, щось голова крутиться", – попросив наприкінці свого виступу Микола Суслик.

Через погане самопочуття обвинуваченого слухання справи перенесли на 6 грудня.

Що відомо

  • 21 січня працівники СБУ затримали на хабарі директора обласного департаменту охорони здоров'я Миколу Суслика. 22 січня речниця СБУ в Житомирській області Ірина Мартинюк розповіла, що оперативники затримали Миколу Суслика за те, що він брав "відкати" з грошей на протидію COVID-19. Чиновника затримали під час отримання ним другої частини "відкату".
  • 25 січня в СБУ повідомили, що Миколу Суслика взяли під варту і збираються відсторонити від займаної посади. На брифінгу голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сказав, що в області ініціюють перевірки цільового використання коштів субвенції, призначеної для боротьби з коронавірусом.
  • 25 січня прессекретарка прокуратури міста Києва Надія Максимець в коментарі Суспільному розповіла, що Микола Суслик вийшов під заставу у 125 тисяч гривень. 5 березня Миколу Суслика звільнили із посади директора департаменту охорони здоров'я.
  • 8 липня у Корольовському районному суді Житомира провели перше засідання у справі Миколи Суслика – чиновник свою вину не визнав. 1 вересня на черговому засіданні суду Миколу Суслика допитували по справі. Чиновник заявив, що керівник Коростенської лікарні намагався йому помститися. 27 вересня на допит викликали вісьмох керівників лікарень.
  • 18 листопада розгляд справи перенесли, бо адвокат і прокурор не з'явилися на засідання, а 8 грудня на суді допитали головного свідка – колишнього гендиректора Коростенської міської лікарні Миколу Ходаківського.
  • 31 січня на черговому засіданні суду у справі про хабарництво ексочільника обласного департаменту охорони здоров'я Миколи Суслика допитали головних лікарів ще двох лікарень.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок