У Львові попрощаються із захисником Іллею Шагаровим

У Львові попрощаються із захисником Іллею Шагаровим

У Львові попрощаються із захисником Іллею Шагаровим
Колаж: Суспільне Львів

22 вересня у Львові попрощають із захисником Іллею Шагаровим, який загинув на війни з Росією. Як повідомили у пресслужбі Львівської ради, чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі, а поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Львів’янину Іллі Шагарову було 35 років. Навчався у середній загальноосвітній школі №77 міста Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності. Згодом здобув професійно-технічну освіту.

Ілля був кандидатом у майстри спорту з бадмінтону і захоплювався грою на саксофоні. Із початком агресії Росії виконував бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції. Після початку повномасштабного вторгнення РФ став на захист України у лавах 43-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила.

У Іллі Шагарова залишилися батько, дружина, 8 братів і 4 сестри.

Читайте також: У Львові прощаються із захисником України Володимиром Гайслером
На початок