Одночасно з офіційною мобілізацією, Росія збирає "казаків" — Генштаб

Одночасно з офіційною мобілізацією, Росія збирає "казаків" — Генштаб

Одночасно з офіційною мобілізацією, Росія збирає "казаків" — Генштаб
Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Для поповнення втрат особового складу Росія водночас з оголошеною частковою мобілізацією набирає кандидатів для служби в Росгвардії з товариства "Всевеликого войска Донского".

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

"Для поповнення втрат особового складу підрозділів окупаційних військ на тимчасово захоплених територіях України військово-політичне керівництво російської федерації оголосило часткову мобілізацію. Разом з тим, продовжується проведення заходів так званої “внутрішньої самомобілізації”. У військах казачого товариства "Всевеликого войска Донского" здійснюється підбір кандидатів для служби в Росгвардії. Кубанське казаче військо зобов’язане сформувати додаткові підрозділи добровольців та провести їх підготовку на базі районних казачих товариств краснодарського краю. У місті Чита і області набір кандидатів здійснюється під виглядом відправки на будівельні роботи в Україні", — зазначили у Генштабі.

Що відомо

  • За добу російська армія завдала 5 ракетних та 11 авіаційних ударів, здійснила 17 обстрілів з РСЗВ по військових та цивільних об’єктах на території України.
  • Президент РФ Володимир Путін 21 вересня підписав указ про проведення часткової мобілізації у Росії. У зверненні до росіян він зазначив, що лінія зіткнення в зоні "спеціальної військової операції" перевищує тисячу кілометрів, при цьому союзні сили протистоять "не тільки неонацистським формуванням, а фактично всій військовій машині колективного Заходу", що загрожує існуванню РФ.
  • Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що в ході мобілізації буде призвано 300 тисяч резервістів, які пройдуть підготовку перед відправкою в зону "СВО". Заклик не торкнеться студентів та військовослужбовців-строковиків, мобілізації підлягають лише громадяни, які пройшли військову службу та мають військово-облікову спеціальність. Мобілізація проводиться "насамперед для контролю над звільненими під час "спецоперації" територіями".

Читайте також

Часткова мобілізація у РФ: у Думі пояснили, навіщо її запровадили та кому вручатимуть повістки

Ядерні погрози, часткова мобілізація в РФ та "референдуми". Що сказав Путін у зверненні

Псевдореферендуми, звернення Путіна, Україна в ООН. 210-й день війни. Онлайн

На початок