Киянин винайшов дрон для розміновування та отримав Global Student Prize

Киянин винайшов дрон для розміновування та отримав Global Student Prize

Киянин винайшов дрон для розміновування та отримав Global Student Prize
ФОТО: НТУУ КПІ

Студент Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Ігор Клименко став переможцем Всесвітньої студентської премії Global Student Prize. Він отримав стипендію 100 тисяч доларів на розвиток свого винаходу — дрона-міношукача.

Про це НТУУ "КПІ" повідомляє на своєму офіційному сайті.

Студент фізико-математичному факультету кілька років працював над своїм винаходом. Квадрокоптерний міношукач (Quadcopter Mines Detector) допомагає з повітря визначати місцезнаходження мін, що лежать на землі.

Премію і золоту статуетку Ігорю Клименку вручили 20 вересня у Нью-Йорку.

Стипендію у сумі 100 тисяч доларів студент планує витратити на масове виробництво дронів-міношукачів.

Премію Global Student Prize заснувала компанія Chegg.org у партнерстві з організацією Varkey Foundation. Щороку премією відзначають студентів з усього світу, які впроваджують важливі для світу зміни.

Що відомо

  • Наймолодший винахідник Волині Максим Шумаков розробив систему відстеження переміщення безпілотників п'ять років тому. Нині хлопець удосконалив свій винахід.
  • Студенти Дніпровського національного університету імені Гончара розробили невеликий пристрій WheelKeep, який вбудовують у кермо велосипеда, за його допомогою відстежують місцезнаходження транспорту в додатку на мобільному телефоні.

Читайте також

Псевдореферендуми, звернення Путіна, Україна в ООН. 210-й день війни. Онлайн

"Орк побачив консерви для собак. Каже: "Це ми собі візьмемо" — волонтер, що врятував понад 200 людей на Київщині

На початок