Мінна небезпека, дії під час окупації: як оновили програму з предмета "Захист України"

Мінна небезпека, дії під час окупації: як оновили програму з предмета "Захист України"

Мінна небезпека, дії під час окупації: як оновили програму з предмета "Захист України"
Суспільне Кропивницький

Програму для 10-11 класів з предмету "Захист України" доповнили новими розділами та темами. Його назву змінили два роки тому – тоді предмет називався "Захист Вітчизни".

Кожен урок з предмету "Захист України" в одинадцятикласників знам’янської школи починається з Гімну України. Далі стройова підготовка. На уроці, яке відвідало Суспільне, вивчали види гранат.

Під час уроків хлопці та дівчата вчать основи військової та тактичної підготовки. Для відпрацювання домедичної підготовки запрошують парамедикиню Тетяну Олефіренко.

З цього навчального року в одинадцятикласників додались нові теми. Серед них: основи мінної небезпеки, поводження у надзвичайних ситуаціях, кібербезпека та інформаційна безпека. Одна з введених тем – "Підготовка до національного супротиву", розповів завідувач лабораторії фізкультури та захисту України Микола Коробов: "Тут додається питання організації військових формувань, в тому числі новим є територіальна оборона, дії під час окупації і інших надзвичайних військових ситуацій".

Зміни є в розділах тактичної, військової та домедичної підготовки, говорить вчитель Андрій Хандусенко. "Півтори години на тиждень – це дуже мало. Тому що не такий вже і простий предмет. Там і фізика, і математика треба, і хімія, тому що отруйні речовини вивчаємо".

З нового навчального року оновили шкільні програми з восьми предметів. Це історія України, Всесвітня історія, основи правознавства, захист України, Основи здоров’я, громадянська освіта, географія та зарубіжна література.

Читайте також

  • На прохання батьків. В Олександрії на Кіровоградщині переходять до очного навчання в школах
  • Людям торба, гроші ЗСУ. Знам'янчанки шиють сумки та допомагають бійцям
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок