«У нас просять теплі речі», - як забезпечений Хмельницький гуманітарний центр

«У нас просять теплі речі», - як забезпечений Хмельницький гуманітарний центр

«У нас просять теплі речі», - як забезпечений Хмельницький гуманітарний центр
Фото: Суспільне Хмельницький

У Центрі надання гуманітарної допомоги, що розташований в облмуздрамтеатрі Михайла Старицького, не вистачає теплих речей. Потреба у теплих речах виникла у внутрішньопереміщених осіб. Працівники центру просять хмельничан допомогти й приносити теплі речі.

Про це Суспільному розповіла консультантка центру Валентина Людвік.

Жителька Луганщини Ганна Фішер з центру видачі гуманітарної допомоги вийшла з двома пакетами речей. Каже, вдалось вибрати домашній одяг для дітей.

«Я взяла дитячу піжаму, але на жаль такої теплої, як би хотілось, не має зараз. У будинку, який ми орендуємо, досить прохолодно, і спати холодно, тому ми ковдру одну взяли. Поки що одну, більш на жаль не можемо взяти», - розповіла Ганна.

Жінка додала, не все можна знайти у пунктах видачі речей: «Ми коли евакуювались, в нас було 18 градусів морозу, тому в нас речі були теплі, небагато, те, що змогли взяти. Зараз, якщо з верхнім одягом якось можна щось знайти по штабах, то взуття вже сезонне і зимове – це проблема».

Харків’янин Олександр Поліщук також до центру прийшов за теплим одягом.

«Зимового одягу не має, я не розраховував, що тут буду довго сидіти, і зараз шукаю теплі речі. Знайшов одну куртку, і от дівчина знайшла собі куртку. Чоловічого дуже мало, тут здебільшого жіночий одяг, тут джинси є жіночі», - говорить Олександр.

Консультантка допомогла Олександру підібрати два світшоти. Щоденно до центру надання гуманітарної допомоги за одягом приходить близько 600 осіб, розповідає Валентина Людвік. Каже, це люди різних вікових категорій. Запитують різне.

«Найбільший попит мають теплі зимові речі - це постільна білизна, ковдри, подушки, іграшки дитячі, книжки. Бажано, щоб книжки були українською мовою для маленьких діток і для школярів, канцтовари в нас також запитують, побутова хімія, посуд. Просять килимки під ноги, до ліжок, багато людей просить ковдри й постільну білизну. Просять теплого одягу та взуття», - розповіла Валентина.

За її словами, хмельничани можуть приносити речі до центру три дні на тиждень: у понеділок, середу та п’ятницю з 10:00 до 15.30.

Читайте також

  • Яку допомогу Хмельниччина надає переселенцям з вадами слуху.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок