В Саудівську Аравію прибули 10 іноземців з російського полону – ЗМІ

В Саудівську Аравію прибули 10 іноземців з російського полону – ЗМІ

Доповнено
В Саудівську Аравію прибули 10 іноземців з російського полону – ЗМІ
Мохаммед бін Салман. Фото: AP

Росія видала Саудівській Аравії 10 полонених іноземців, які були захоплені на війні в Україні. Прем'єр-міністерка Великобританії Ліз Трасс повідомила про повернення п’ятьох британців.

Як передає Саудівське агентство преси (SPA) з посиланням на джерела, обізнані з цим питанням, літак із 10 військовополоненими прибув із Росії до Ер-Ріяда в середу після "успішних посередницьких зусиль наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бін Салмана".

"Наслідний принц Саудівської Аравії підтримував прямий контакт із Кремлем та українською стороною в рамках угоди, яка включала п’ятьох британців, одного марокканця, одного шведа, одного хорвата та двох американців", — йдеться у повідомленні.

Прем'єр-міністерка Великобританії Ліз Трасс підтвердила звільнення п’ятьох британців, яких утримували на підконтрольних Росії територіях на сході України. "Тепер покладено край місяцям невизначеності та страждань для них та їхніх родин", — заявила Трасс.

Як повідомляє Reuters, звільненими громадянами США є Олександр Друке, 39 років, і Енді Х'юїн, 27 років. Одним зі звільнених громадян Великої Британії є Ейден Аслін.

Імена інших полонених не вказуються, але зазначається, що чоловіки були захоплені на війні в Україні. Суспільне звернулося за коментарем до СБУ.

Читайте також

У полоні росіян перебувають до 50 жінок з Азовсталі, дві з них — вагітні

Зеленський звернувся до президента УЄФА Чеферіна щодо питання звільнення полонених спортсменів

Гендиректор МКЧХ поїде до РФ, щоб обговорити доступ до українських військовополонених

Росія прибирає сліди воєнного злочину в Оленівці — омбудсмен

На початок