На Київщині відновили 26 пошкоджених війною медичних закладів — Кулеба

На Київщині відновили 26 пошкоджених війною медичних закладів — Кулеба

На Київщині відновили 26 пошкоджених війною медичних закладів — Кулеба
У селі Гурівщина Бучанського району заклали фундамент нової амбулаторії. Фото: Київська обласна військова адміністрація/Telegram

Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну були пошкоджені 80 медзакладів і 2 зруйновані повністю. Наразі 26 з них відновили повністю і розпочали будівництво 2 нових амбулаторій. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Медична інфраструктура Київщини зазнала вагомих руйнувань через воєнну агресію РФ. Однак, повноцінне функціонування закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг є пріоритетним особливо з настанням осінньо-зимового періоду, коли зростає захворюваність населення",— каже Кулеба.

За його словами, вже відновили 26 медичних закладів, пошкоджених російською армією. Ще в 45 закладах охорони здоров’я зараз тривають ремонтні роботи.

Наразі розпочато будівництво двох зруйнованих амбулаторій – Гурівщинської та Макарівської.

Що відомо

  • Голова КОВА Олексій Кулеба у травні зазначив, що на Київщині російські військові пошкодили 80 медичних закладів. Два з них – зруйновані повністю. Це Макарівський центр первинної медицини та Гурівщинська медична амбулаторія.
  • На Київщині триває робота з відновлення медичних закладів, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. 18 медичних установ у чотирьох районах були відремонтовані і відновили свою роботу.
  • У липні міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що з початку повномасштабної війни російські війська вбили 14 медиків, повністю зруйнували 122 медичних заклади, 43 аптеки та 85 автомобілів швидкої допомоги.
  • У Київській області завершено ремонт понад 250 споруд та об'єктів інфраструктури, пошкоджених внаслідок російської військової агресії. 139 із них відремонтували державним коштом, решту — коштом меценатів, повідомили у Київській ОВА.

Читайте також

На Київщині знайшли роботу понад 100 медиків-переселенців

Червоний Хрест відремонтує лікарню в Ірпені, пошкоджену через бойові дії

У Бучанському районі будують амбулаторію на місці знищеної росіянами

Коронавірус у Києві. Як місто готується до сезонного загострення

На початок