Розширення співпраці. Чим допоможе Київщині Чехія

Розширення співпраці. Чим допоможе Київщині Чехія

Розширення співпраці. Чим допоможе Київщині Чехія
Фото: Візит делегації Чеської республіки до Київської обласної військової адміністрації Фото: КОВА/Telegram

Чеська Республіка розширює співпрацю з Київською областю. Зокрема, планується допомога у галузях житлово-комунального господарства та в медицині. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Відбулася офіційна зустріч заступника голови Київської ОВА Віталія Власюка з делегацією Чеської Республіки на чолі із заступником Міністра закордонних справ Чеської Республіки Мареком Свободою, а також із послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою та представниками чеського бізнесу",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на зустрічі обговорили можливості надання допомоги Київщині. Чеська сторона готова допомагати як у короткостроковій перспективі, так і зацікавлена в довгостроковому співробітництві та інвестуванні в економіку регіону.

Наразі чеські партнери можуть передати для закладів охорони здоров’я, об’єктів соціальної інфраструктури комбіновані генератори для виробництва тепла та електроенергії, а також необхідне медичне устаткування.

Що відомо

  • Представники Чехії відвідали постраждалі від російської агресії Макарів, Андріївку, Бородянку, Бучу та Ірпінь. Делегацію вразили руйнування на Київщині, а заступник Міністра закордонних справ Чехії Ярослав Курфюрст назвав війну в Україні "боротьбою за цивілізацію" та запевнив у підтримці регіону
  • З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Чехія надала українській стороні безпекової допомоги на суму понад 3,5 мільярда крон (152 мільйони доларів).
  • Чехія передала Україні гелікоптери вогневої підтримки, танки і ракетні системи.
  • Чеська Республіка надала українським біженцям, які рятуються від російської військової агресії проти України, вже понад 399 тисяч віз тимчасового захисту.

Читайте також

В Ірпінь приїхав голова Міжнародної організації з міграції, яка допомагає з тимчасовим житлом містянам

ООН розширює допомогу для громад Київської області: що можна отримати

Туреччина відбудує міст біля Ірпеня, який "зупинив" наступ росіян на Київ

Вибір редакції

На початок