Рівненський Верес здобув третю перемогу у чемпіонаті УПЛ

Рівненський футбольний клуб Верес виграв з рахунком 1-0 у криворізького Кривбасу. Зустріч команд відбулася 10 вересня у столиці. У рівненької команди – це третя перемога, для їхніх суперників – третя поразка від старту сезону УПЛ.

Матч проти Кривбасу Верес провів на стадіоні Олімпійський у Києві. Перший тайм розпочався з переваги кривбасівців, але Верес перейняв ініціативу і на 28 хвилині зустрічі поцілив у ворота суперників. Автором голу став Віталій Дахновський.

У другому таймі гру ускладнював дощ, що посилився. Верес контролював матч і мав більше шансів збільшити перевагу, ніж криворіжці – зрівняти рахунок.

верес
У Рівному діяла фанзона. Фото: Суспільне Рівне

Поєдинок завершився рахунком 1-0.

У трьох попередніх поєдинках чемпіонату УПЛ рівненський Верес здобув дві перемоги і один матч завершився для них поразкою, а Кривбас зазнав двох поразок і один матч завершив унічию.

Наступну гру рівняни проведуть 1 жовтня проти львівського Руху. Раніше у Вересі заявляли, що мають намір провести цей поєдинок у Рівному, на стадіоні Авангард.

• Точність до деталей: дослідник з Рівного і художник з Києва відтворили портрет Костянтина Острозького.
  • "Ідеальний бункер": рівненські автори концепції розповіли, як спланувати сховище.
  • “Я не шукав слави”: на Рівненщині багатодітний батько віддав старий бус для війська.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки